header
QR Kod
Google Meet

Google Meet

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Google Meet Google Meet Google Meet Google Meet Google Meet Google Meet

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.tachyon
Şimdi İndir

Google Meet Hakkında Daha Fazla

Google Meet; dostlarınız, aileniz, iş ve sınıf arkadaşlarınız ile bulundukları her yerde anlamlı ve eğlenceli etkileşimler kurabilmeniz için tasarlanan yüksek kaliteli bir görüntülü görüşme uygulamasıdır.

Meet, dilediğiniz şekilde bağlantı kurmanıza olanak tanır. Kişileri dilediğiniz zaman arayabilir, birlikte görüşme planlayabilir veya daha sonra yanıt verebilecekleri bir video mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede, iletişim kurmak istediğiniz kişilere kolayca ulaşabilir ve işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bu bağlamda, üretkenliğinizi de artırır. Meet, diğer Google Workspace uygulamalarıyla entegre bir şekilde çalışır ve böylece daha verimli bir çalışma ortamı sağlar.

Meet'in muhteşem özellikleri bulunmaktadır. Tek bir uygulama kullanarak, yakınlarınızla ve iş arkadaşlarınızla dilediğiniz zaman görüşme ya da toplantı yapabilirsiniz. Küçük gruplara veya tek bir kişiye video mesaj gönderebilir ve iletişiminizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, her cihazdan kolayca erişilebilmesi sayesinde Her cihazdan erişim özelliği de bulunmaktadır. Cep telefonu, tablet, bilgisayar ve akıllı cihazlarla kullanılabilir olması, görüşmelerinize istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden katılabilmenizi sağlar.

Meet, yüksek kaliteli bir görüntülü görüşme deneyimi sunar. 4K video kalitesi, ışık ayarı ve özel arka planlarla, görüşmeleriniz daha profesyonel ve etkileyici bir hale gelir. Ayrıca, dünya genelinden katılımcılarla YouTube videoları izlemek, müzik dinlemek ve oyun oynamak için canlı paylaşım özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece, online toplantılarınız daha heyecan verici ve eğlenceli bir hal alabilir.

Meet, efektler, arka planlar ve tepkiler gibi ailelere uygun özelliklerle görüşmenizi renklendirebilir. Ayrıca, 24 saat süren bire bir görüntülü görüşmeler yapabilir ya da dilerseniz 100 katılımcıyla 60 dakikalık ücretsiz toplantılar düzenleyebilirsiniz. Bu sayede, iş ve özel hayatınızı daha kolay bir şekilde dengeleyebilirsiniz.

Google Meet hakkında daha fazla bilgiye workspace.google.com/products/meet adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Google Workspace'in sosyal medya hesaplarını takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Meet, Android TV cihazlarda da kullanılabilir ve bu cihazlarda dahili kamera yoksa USB kamera ve mikrofon takarak görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Ancak, toplantı kayıtları, transkriptler ve grup oturumu odası gibi bazı özellikler ücretli olarak sunulmaktadır. Google Workspace'in fiyatlandırma sayfasından daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Meet, her dilde kullanılamayabilir, bu nedenle cihazınızın teknik özelliklerine göre özelliklerde değişiklik olabilir. Ayrıca, veri ücretleri alınabilir, bu nedenle operatörünüzle iletişime geçerek detaylı bilgi edinmeniz tavsiye edilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.