header
QR Kod
Google Lens

Google Lens

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Nisan 06, 2024
Google Lens Google Lens Google Lens Google Lens Google Lens Google Lens

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 06, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.ar.lens
Şimdi İndir

Google Lens Hakkında Daha Fazla

Google Lens sayesinde yalnızca kameranızı veya bir fotoğraf kullanarak, gördüklerinizi arayabilir, işleri hızla halledebilir ve etrafınızdaki dünyayı anlayabilirsiniz.

METİN TARAYIN VE ÇEVİRİN uygulaması, görüntülediğiniz metinleri hızlı ve pratik bir şekilde çevirmenize olanak sağlar. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve karmaşık kodları veya uzun paragrafları kopyalayıp yapıştırmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca, kişilerinize kartvizit kaydedebilir veya bir posterden takviminize etkinlik ekleyebilirsiniz.

BİTKİ VE HAYVANLARI TANIMLAYIN özelliği sayesinde, arkadaşınızın evinde gördüğünüz bitkinin veya parkta gördüğünüz bir hayvanın türünü öğrenebilirsiniz.

ETRAFINIZDAKİ YERLERİ KEŞFEDİN özelliği ile önemli noktaları, restoranları ve mağazaları tespit edebilir ve bu yerler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede, verilen puanlar, çalışma saatleri, tarihi bilgiler gibi birçok detayı öğrenebilirsiniz.

BEĞENDİĞİNİZ KIYAFETİ BULUN özelliği ile dikkatinizi çeken bir kıyafeti veya evinizde kullanabileceğiniz bir mobilyayı hızlıca bulabilirsiniz.

NE SİPARİŞ EDECEĞİNİZİ BİLİN özelliği sayesinde Google Haritalar'daki yorumlara göre bir restoranın menüsündeki popüler yemekleri görebilirsiniz.

KODLARI TARAYIN özelliği ile QR kodlarını ve barkodları hızlıca tarayabilirsiniz. Ancak bu özellik sınırlı olarak kullanılabilir ve tüm dillerde veya bölgelerde sunulmamıştır. Daha fazla bilgi için g.co/help/lens adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, bazı Lens özelliklerinin kullanılabilmesi için internet bağlantısına ihtiyaç duyulabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.