header
QR Kod
Google Go

Google Go

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Google Go Google Go Google Go Google Go Google Go

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.searchlite
Şimdi İndir

Google Go Hakkında Daha Fazla

Google Go, arama sonuçlarını %40'a varan oranda veri tasarrufu sağlayacak şekilde optimize eder ve daha hızlı bir arama deneyimi sunar.
Uygulama, düşük bağlantı hızlarında bile hızlı ve güvenilir yanıtlar almanızı sağlar.

Google Go, internet bağlantınızın yavaş olması veya telefonunuzun hafızasının dolu olması durumunda bile hızlı ve güvenilir yanıtlar almanızı sağlar. Uygulamanın boyutu sadece 12 MB olduğu için hızlıca indirilebilir.

Daha az yazarak daha fazla keşfedebilirsiniz. Uygulama, trend olan sorgular ve konular arasında dolaşmanızı veya aradığınız şeyi basitçe söylemenizi sağlayarak zaman kazandırır.

Google Go, internet üzerindeki web sayfalarını size sesli olarak okuyabilir. Böylece vurgulara dikkat ederek kolayca takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şey tek bir uygulamada. En sevdiğiniz uygulamalara ve web sitelerine, ilgilendiğiniz konularla ilgili resimlere, videolara ve bilgilere kolayca ve hızlıca erişebilirsiniz. Tüm bunlar Google Go uygulaması sayesinde mümkün.

Google Go, popüler ve trend olan hiçbir şeyi kaçırmanıza izin vermez. Uygulama, sadece Ara'ya dokunmanızı gerektirerek o anda trend olan konuları keşfetmenize olanak sağlar.

Sohbetlerinize renk katın. "Resimler" veya "GIF'ler" seçeneğine dokunarak sohbetlerinize canlılık katacak en iyi fotoğrafları ve animasyonları bulabilirsiniz.

Diller arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Arama sonuçlarının görüntüleneceği ikinci bir dil belirleyerek istediğiniz an diller arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede uluslararası aramalarınızda da kolaylık sağlanır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.