below header
QR Kod
Google Files

Google Files

1.2576.606004551.0-release geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
Google Files Google Files Google Files Google Files Google Files Google Files

En Son Versiyon

Versiyon
1.2576.606004551.0-release
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.nbu.files
Şimdi İndir

Google Files Hakkında Daha Fazla

✨ Temizlik önerileriyle cihazınızda yer açın

🔍 Arama ve basit göz atma ile dosyaları daha hızlı bulun: Bu uygulama, cihazınızda bulunan dosyaları kolayca bulmanıza yardımcı olur. Arama özelliği sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve dosyalarınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca, basit göz atma özelliği sayesinde dosyalarınızı görsel olarak da kolayca tarayabilirsiniz.

↔️ Yakındakilerle Paylaş özelliğiyle dosyaları çevrimdışı olarak hızlı bir şekilde paylaşın: Bu özellik sayesinde, etrafınızdaki diğer Android ve Chromebook cihazlarıyla dosyalarınızı hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Üstelik, internet bağlantısı olmasa bile dosyalarınızı 480 Mb/sn.ye kadar hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Aktarımlar gizlidir ve uçtan uca şifrelemeyle güvenli hale getirilir.

☁️ Cihazınızda yer tasarrufu yapmak için dosyaları buluta yedekleyin: Dosyalarınızı Google Drive veya SD karta taşıyarak cihazınızda yer açabilirsiniz. Ayrıca, diğer bulut depolama alanı uygulamalarıyla da dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

🔒 Cihaz harici bir kilitle dosyalarınızı koruyun: Hassas dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için cihaz kilidinizden farklı bir PIN veya desen kullanabilirsiniz. Böylece, dosyalarınızın izinsiz erişime karşı korunmasını sağlayabilirsiniz.

Medyaları çevrimdışı oynatın: Bu özellik sayesinde müziklerinizi veya videolarınızı internet bağlantısı olmadan da dinleyebilir veya izleyebilirsiniz. Ayrıca, oynatma hızı, karışık çalma ve daha fazla gelişmiş kontrol seçeneği de mevcuttur.

Bu uygulama, cihazınızda yer açmanıza, dosyalarınızı daha hızlı bulmanıza, güvenli bir şekilde paylaşmanıza ve medyalarınızı çevrimdışı oynatmanıza yardımcı olur. Ayrıca, akıllı öneriler ve etkili bir yapı ile verimli bir kullanım sunar. Google Files uygulaması, cihazınızda yer kaplamaz ve reklam içermez. Bu yönleriyle, dosyalarınızı daha düzenli ve güvenli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.