below header
QR Kod
Google

Google

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Google Google Google Google Google Google

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.googlequicksearchbox
Şimdi İndir

Google Hakkında Daha Fazla

Google uygulaması, önem verdiğiniz şeylerden haberdar olmanızı sağlar. Sizin için önemli olan konularda hızlı yanıtlar bulun, ilgilendiğiniz konuları keşfedin ve güncelleme kartları alın. Google uygulaması kullanıldıkça daha iyi hale gelir.

Bu uygulama, kullanıcıların yakın çevrelerindeki mağazalar, restoranlar, canlı spor karşılaşmalarının skorları ve fikstürler, film gösterim saatleri, oyuncu kadroları, yorumlar, videolar, resimler, haberler, hisse senedi bilgileri gibi birçok farklı konuda arama yapmalarına ve bilgi edinmelerine olanak sağlar. Ayrıca, web'de bulabilecekleri her şeye de kolayca erişim sağlar.

Kişiselleştirilmiş kartlar ve bildirimler özelliği sayesinde, kullanıcılar güne hava durumu ve haberlerle başlayabilir, spor, sinema ve etkinliklerle ilgili güncellemeler alabilir ve borsadaki son değişiklikleri takip edebilir. Ayrıca, ilgi alanları hakkında bilgiler ve güncellemeler alarak kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirler.

Bağlantı hızı değişiklikleri durumunda, Google uygulaması sonuçları otomatik olarak optimize ederek yavaş bağlantılarda yüklemenin iyileştirilmesine yardımcı olur. Eğer Google bir arama sonucunu tamamlayamazsa, bağlantıyı yeniden sağladığınızda arama sonuçlarını içeren bir bildirim alırsınız.

Google uygulaması, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi dünyaya erişmelerini sağlar. Bu uygulama, kullanıcıların arama, bilgi edinme ve güncel kalma gibi birçok ihtiyacını karşılamayı amaçlar. Daha fazla bilgi için http://www.google.com/search/about adresine gidilebilir.

*Bu özellikler, tüm ülkelerde kullanılamayabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.