header
QR Kod
GoNoodle - Kids Videos

GoNoodle - Kids Videos

3.8.0 geliştirici GoNoodle
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
GoNoodle - Kids Videos GoNoodle - Kids Videos GoNoodle - Kids Videos GoNoodle - Kids Videos GoNoodle - Kids Videos GoNoodle - Kids Videos

En Son Versiyon

Versiyon
3.8.0
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
GoNoodle
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gonoodle.gonoodle
Şimdi İndir

GoNoodle - Kids Videos Hakkında Daha Fazla

Videos for elementary school kids that focus on movement, mindfulness, and self-discovery - including popular music, dancing, yoga, deep breathing, mental health, stretching, and more!

GoNoodle uygulaması öğretmenler tarafından güvenilir bulunmuş ve ABD'deki tüm kamu okullarının %90'ında ve tüm ABD'deki kamuya ve özele ait ilkokulların %83'ünde kullanılmaktadır. Bu videolar çocuklara ve sevdikleri yetişkinlere neşe, sağlık ve kendini keşfetme duygusu vermek için tasarlanmıştır. Uygulamayı indirerek okulda favori çocuk videolarını evde de oynatabilirsiniz!

Moose Tube ile birlikte şarkı söyleyebilirsiniz - Bebek Köpekbalığı, Denizanası, Fındık Ezmesi ve Bir Bardak Kıvamında Fıstık Ezmesi, Boom Chicka Boom ve daha fazlası ile Blazer Fresh'in karmaşık konuları basite indirgemeleri ve açıklamaları. Ayrıca Pop See Ko ve Milkshake gibi çağrı ve cevap tarzındaki videoları da bulabilirsiniz. Ayrıca Pop Şarkıları ve Throwback'ler de mevcuttur - Dynamite, JUMP, Larger Than Life ve Bye Bye Bye.

HER HAFTA YENİ VİDEOLAR

Her hafta, eğlendiren, motive eden ve ilgi çekici yeni çocuk videoları bulabilirsiniz. Videoları evde, araba yolculuğunda veya nereye giderseniz göz atarak ve oynatarak kolayca izleyebilirsiniz.

GONOODLE'DAKİ ÇOCUK VİDEOLARININ TÜRLERİ

Dans, Spor, Egzersiz, Nasıl Yapılır, Yoga, Esneme, Derin Nefes Alma, Farkındalık, Ruh Sağlığı.

GÜVENLİ VE KOLAY KULLANIM

Her şey özellikle 5-9 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. GoNoodle uygulamasında sadece okullarda kullanılan içerikler bulunur. Çocuklarınızın GoNoodle ile güvende olduğuna güvenebilirsiniz.

KALİTELİ ÇOCUK VİDEO İÇERİĞİ

GoNoodle, deneyimli tasarımcılar, eğitimciler, çocuk gelişimi uzmanları ve araştırmacılar tarafından geliştirilmiştir. Tüm GoNoodle videoları, çocuk gelişim uzmanlarımızın, koreografların, sporcuların ve farkındalık uzmanlarının birlikte çalışarak oluşturduğu içeriklerdir. Çocuklar için tasarlanmış videolar, şarkılar ve daha fazlası - hepsi çocukların öğrenmelerine ve en iyisi olmalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

GONOODLE UYGULAMASINI KULLANMANIN YOLLARI: GoNoodle ile yolda dans edin - arabayı beklerken, akşam yemeği hazırlarken veya kardeşinin futbol maçına giderek. GoNoodle, günlük rutininize daha fazla hareket ekleyerek, günlük yaşam alanlarınıza ve rutinlerinize daha fazla hareket getirir. GoNoodle ile bir şeyler yapın - Çamaşırları katlayın, e-posta yazmayı bitirin veya çocuklar GoNoodle ile oynarken bir an sessizlik yakalayın. GoNoodle, günlük rutininizi düzenleyerek ve ebeveynlerin memnuniyet duyduğu aktiviteler ekleyerek günlerin daha düzgün geçmesine yardımcı olur! Birlikte GoNoodle yapın - Aile olarak dans edin, kardeşlerle yoga

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.