below header
QR Kod
GönüldenSevenler Evlilik

GönüldenSevenler Evlilik

1.1.28 geliştirici Mint A.Ş.
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
GönüldenSevenler Evlilik GönüldenSevenler Evlilik GönüldenSevenler Evlilik GönüldenSevenler Evlilik GönüldenSevenler Evlilik GönüldenSevenler Evlilik

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.28
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
Mint A.Ş.
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gonuldensevenler.evlilik
Şimdi İndir

GönüldenSevenler Evlilik Hakkında Daha Fazla

Gönülden Sevenler Evlilik

Her insan hayatında birisinin olmasını ister. Hayatınızdaki insanla bir şeyler paylaşmak, bir şeyler konuşmak ya da bir şeyler yaşamak, her zaman özel ve güzeldir.

Hayatımda birisi olsun, ciddi düşüneyim, o insanla hayatımı birleştireyim diyenler için Gönülden Sevenler Evlilik uygulaması tam da aradıkları yer! Bu uygulama, sadece ciddi ilişkiler için değil aynı zamanda İslami evlilikler için de uygun bir platformdur.

Gönülden Sevenler Evlilik uygulaması diğer evlilik sitelerinden ve uygulamalarından farklı olarak uzman bir editör kadrosu tarafından 7/24 denetlenmektedir, bu sayede oldukça güvenilir bir ortam sunmaktadır. Kullanıcılar, aradıkları kriterlere uygun kişileri rahatça bulabilir ve onlarla canlı sohbetler gerçekleştirebilirler.

Uygulamanın basit ve kullanışlı tasarımı, kullanıcıların kolayca kullanmasını sağlamaktadır. Profil oluşturma, diğer kullanıcıların profillerini görüntüleme, mesajlaşma gibi işlemler için belirli adımlar bulunmaktadır ve kullanıcılar tarafından kolayca uygulanabilir. Ayrıca, kullanıcılar profil ziyaretlerini, mesajları ve hediye gönderimlerini detaylı bir şekilde görebilirler.

Gönülden Sevenler Evlilik uygulaması, ciddi ilişki arayan kullanıcılar için güvenilir ve kullanışlı bir platform sunmaktadır. Hayallerinizdeki kişiyi bulmak ve hayatınızı birleştirmek için hemen uygulamaya katılın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.