below header
QR Kod
GoCut: Efekt Video düzenleyici

GoCut: Efekt Video düzenleyici

3.0.1 geliştirici Like GoCut
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
GoCut: Efekt Video düzenleyici GoCut: Efekt Video düzenleyici GoCut: Efekt Video düzenleyici GoCut: Efekt Video düzenleyici GoCut: Efekt Video düzenleyici GoCut: Efekt Video düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.1
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
Like GoCut
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videoedit.gocut
Şimdi İndir

GoCut: Efekt Video düzenleyici Hakkında Daha Fazla

GoCut bulabileceğiniz en iyi Video Efekt Düzenleyicisidir! Aynı zamanda, CapCut gibi harika bir Parlayan Scibble Effect Video Maker'dır. GoCut ile çeşitli estetik efektler kullanarak çarpıcı videolar oluşturabilirsiniz.

Şimdi GoCut, harika efektlerle dolu videoları oluşturmayı ve dünyayı etkileme sırasının sizde olduğu bir uygulamadır. GoCut, efektli videolar oluşturmayı daha kolay hale getirir ve size özgün bir başyapıt yaratma imkanı sunar. Bu uygulamada kullanabileceğiniz çok çeşitli modaya uygun görsel efektler vardır. Glowing Line, Grop star, Helical Line, VHS, Echo, Kira, Wave, Glitch, Rainbow, Dynamic gibi en popüler efektlerden, 100'den fazla harika efekt şablonuna kadar birçok seçenek sunulmaktadır. Ayrıca neon fırçası, neon çıkartmalar, parlayan işaretler, retro filtreler ve geçiş efektleri gibi güçlü araçlar da mevcuttur. Bu özellikler sayesinde videolarınızı benzersiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Neon fırçası özelliği sayesinde GoCut ile oynamaya başlayın! Neon fırçayı kullanarak çizim yapabilir, parıltı animasyonları ekleyerek harika neon efektler elde edebilir ve fotoğraflarınızı/animasyonlarınızı canlandırabilirsiniz. Ücretsiz neon fırça fotoğraf editörü ile profesyonel gibi animasyonlu videolar oluşturun ve sihirli neon parlayan fırça ile animasyonlarınızı özelleştirin. GoCut Editor, kesme, birleştirme, ters çevirme, kopyalama, yapıştırma gibi birçok video düzenleme özelliği sunar. Ayrıca videonuza parlayan efektler ve neon çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Bu sayede videolarınızı daha eğlenceli hale getirebilir ve profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz. GoCut, kullanıcıların çok katmanlı düzenleme yapmasını kolaylaştıran bir uygulamadır. Videolarınıza resimler veya unutulmaz klipler ekleyerek daha fazla öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca müzik videosu oluşturma özelliği de bulunan GoCut, kliplere ücretsiz özellikli müzik veya ses efektleri ekleyerek videonuzu daha eğlenceli hale getirebilir. GoCut Editor ile hazırladığınız videoları istediğiniz çözünürlükte kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama, abonelik hizmeti de sunmaktadır. Abonelik planına bağlı olarak aylık veya yıllık olarak faturalandırılır ve otomatik yenilenme özelliği vardır. Ancak dilediğiniz zaman bu özelliği kapatarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer herhangi bir öneriniz veya sorunuz varsa, uygulamanın geliştiricilerine likeke2020718@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. GoCut Editor, neon çizim, kesme, birleştirme ve düzenleme gibi özellikleriyle en iyi efekt video editör uygulamasıdır ve videolarınızı hazırlayarak arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.