header
QR Kod
Gmail Go

Gmail Go

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Gmail Go Gmail Go Gmail Go Gmail Go

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.gm.lite
Şimdi İndir

Gmail Go Hakkında Daha Fazla

Sevdiğiniz Gmail daha az yer kaplayıp daha az kaynak harcıyor ama hızından bir şey yitirmiyor. Akıllı gelen kutusu sayesinde iletileriniz hem güvende hem de düzenli kalır. E-posta geldiğinde bildirim alabilir, internet bağlantınız olsa da olmasa da iletileri okuyup yanıtlayabilirsiniz. Gmail Go, dosya ekleyip paylaşmayı da daha basit ve kolay hale getirir. Ayrıca etkili arama işlevi, iletileri kolayca bulmanızı ve çok daha fazla işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Gmail Go, gelen kutunuzu daha akıllı bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan ve size daha fazla depolama alanı sunan bir e-posta uygulamasıdır. Bu uygulama, düzenli olarak gelen e-postalarınızı sosyal ve tanıtım içerikli olarak kategorize eder ve siz zamanınız olduğunda ilgilenmeniz için size gösterir. Bu sayede, arkadaşlarınız ve ailenizden gelen önemli iletilere odaklanabilir ve diğer e-postalarınızı daha sonra inceleyebilirsiniz.

Gmail Go, spam iletilerinin gelen kutunuza ulaşmasını engelleyerek hesabınızın güvenliğini korur ve gelen kutunuzun karmaşıklığını önler. Böylece, önemsiz e-postalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız ve daha verimli bir şekilde iletilerinizi kontrol edebilirsiniz.

15 GB ücretsiz depolama alanı sunan Gmail Go, size daha fazla yer açmanız için iletilerinizi silmeniz gerektiğinden endişelenmenize gerek kalmaz. Böylece, önemli e-postalarınızı saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kolayca bulabilirsiniz.

Gmail Go, hem Gmail adreslerini hem de Gmail dışı adreslerini (Outlook.com, Yahoo Mail veya diğer IMAP/POP e-posta) destekler. Bu sayede, tek bir uygulama üzerinden birden fazla e-posta adresinizi yönetebilir ve tüm iletilerinizi tek bir yerde görebilirsiniz.

Gmail Go, size daha akıllı, daha güvenli ve daha verimli bir e-posta deneyimi sunar. Bu uygulama, hem kişisel hem de iş amaçlı kullanıma uygun olup, e-postalarınızı daha kolay ve düzenli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.