header
QR Kod
gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet

gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet

1.0.6 geliştirici Gloxy LLC
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.6
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Gloxy LLC
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gloxy
Şimdi İndir

gloxy - Gay & Eşcinsel Sohbet Hakkında Daha Fazla

gloxy ile yakınındaki lgbtq+ - queer, gay, biseksüel, lezbiyen, trans, non-binary kullanıcılar ile ücretsiz sohbet et, buluş veya sana özel hazırlanmış içeriklerle kendi dünyanı keşfe çık.

Bulma ve sohbet etme uygulamalarının artık sıradanlaştığının farkında mısın? Gloxy ile tanışarak, gloxer deneyimini en yüksek seviyede yaşamaya hazır ol! Gloxy, sosyalleşmeni ve bağlantı kurmanı sağlayan mobil bir uygulamadır. Özellikle gay bireyler için tasarlanmıştır ve kullanıcı deneyimini en iyi şekilde sağlamayı amaçlar.

Gloxy, diğer mobil uygulamalardaki olumsuz kullanıcı deneyimlerine tepki olarak hayat bulmuştur. Gay sohbeti yapmak, eşcinsel bireylerle tanışmak ve biseksüel kullanıcıları keşfetmek artık daha kolay ve güvenli. Gloxy sosyal uygulaması sayesinde transeksüel, trans, cd, queer ve panseksüel gibi farklı yönelime sahip gay bireyleri de bulabilirsin.

Gloxy kullanıcısı olmanın birkaç adım ötesindeki avantajlar seni bekliyor! Uçtan uca şifreleme özelliğiyle güvenli ve özgürce mesajlaşabilir, bulunduğun lokasyona göre çevrendeki profilleri keşfedebilir ve dikkat çeken profilleri ücretsiz olarak listeleme özelliğinden yararlanabilirsin. Ayrıca sınırsızca kaydırarak tüm üyeleri görüntüleyebilir ve profillerdeki fotoğrafları tam ekran olarak görüntüleyebilirsin.

Gloxy, kullanım arayüzü sayesinde dakikalar içinde profilini oluşturabileceğin, etrafındaki insanları keşfedebileceğin ve blog dünyasına adım atabileceğin bir uygulamadır. Arama barını kullanarak doğru şekilde hashtag ve kullanıcı adı arayabilir, profilleri farklı filtrelere göre listeleyebilir ve profilini dilediğin gibi düzenleyebilirsin.

Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsan, bize support@gloxy.app e-posta adresinden ulaşabilirsin. Mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Gloxy, yalnızca yasal olarak 18 yaşını doldurmuş ve üstü yetişkinler içindir. Bu nedenle, çıplaklık veya cinsel eylemleri tasvir eden fotoğrafların yasak olduğunu unutma. Bu kuralı ihlal etmek, profilinin yasaklanmasına sebep olabilir.

Gloxy ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve güncellemelerden haberdar olmak için Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsin. Gloxy, gay bireyler için son derece önemli bir uygulama ve hizmet kalitesine önem veriyoruz. Sosyalleşme ve bağlantı kurma deneyimini en üst seviyede yaşamak için gloxy'e katıl!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.