below header
QR Kod
Glitch Video Effects - VHS Vid

Glitch Video Effects - VHS Vid

1.1 geliştirici Video Animation
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Glitch Video Effects - VHS Vid Glitch Video Effects - VHS Vid Glitch Video Effects - VHS Vid Glitch Video Effects - VHS Vid Glitch Video Effects - VHS Vid

En Son Versiyon

Versiyon
1.1
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
Video Animation
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
glitchvideo.videoeditor.glitch.glitchvideoeffect.liveglitch
Şimdi İndir

Glitch Video Effects - VHS Vid Hakkında Daha Fazla

Glitch Video Effects - VHS Video Editor & Filters

Bu uygulama, kendi videolarınızda glitch efektleri, müzik, VHS, 3D Vaporwave efektleri, 90'ların vintage filtreleri, retro filtreler ve lens efektlerini kullanmanızı sağlar. Tüm bu efektleri ücretsiz olarak videolarınıza ekleyebilirsiniz.

Videolarınıza animasyonlu glitch metin çıkartmaları ekleyebilirsiniz. Glitch FX, animasyonlu glitch metin efektleriyle metinleri göz alıcı animasyonlara dönüştürmenize olanak tanır.

Bu uygulamada en iyi videoyu oluşturmak için çeşitli müzikler ve komik ses efektleri bulunmaktadır. Bu glitch kamerası ile müziği kolayca kısaltabilir, ses düzeyini ayarlayabilir ve müziği kaydırarak başlatıp durdurabilirsiniz. Favori şarkılarıyla videolar oluşturabilir veya hatta diğer videolardan ses veya müzik çıkarabilirsiniz.

Glitch, vintage, VHS, vaporwave, fantezi, film, ayna etkisi, retro, gölge, gürültü, Droste, piksel ve estetik efektler gibi çeşitli özel efektler bulunmaktadır.

- Watermark olmadan kendi videolarınıza su damgası ekleyebilirsiniz. - VHS videonun belirli bir süresine Glitch FX ekleyebilirsiniz. - 100'den fazla glitch VHS efekti ve 90 trippy filtresi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı bozmak ve karıştırmak için hazırdır. - Birkaç dokunuşla şık vlog videoları oluşturabilir, büyüleyici bir videoyu sihirli video efekti ve fantastik bir filtreyle birleştirebilirsiniz. - Düzenleme sırasında efekt kontrolü yapabilirsiniz.

Herhangi bir hata veya çökme fark ederseniz, lütfen bize bir e-posta göndererek bildirin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.