below header
QR Kod
Glitch Video Effects - Editor

Glitch Video Effects - Editor

1.2 geliştirici Video Mixer Video Editor
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Glitch Video Effects - Editor Glitch Video Effects - Editor Glitch Video Effects - Editor Glitch Video Effects - Editor Glitch Video Effects - Editor Glitch Video Effects - Editor

En Son Versiyon

Versiyon
1.2
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
Video Mixer Video Editor
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.glitchvideoeditor.videoeffects.glitchvideoeffect.vfxeditor.glitchvideo.videomaker
Şimdi İndir

Glitch Video Effects - Editor Hakkında Daha Fazla

Glitch Video Editor : Glitch Video Effect & Filter

Glitch Video Effect & Filter, videolarınıza kolayca glitch efektleri ekleyebileceğiniz en kolay uygulamadır. Birkaç tıklamayla, RGB glitchler, VHS, trippy, sketch, grainy, pixelated filtreler ve retro 3d video efektleri içeren soğuk Vaporwave video efektlerini kolayca yapabilirsiniz.

Yaratıcılığınız için hazır olan 15'ten fazla glitch vhs efekti ve 15 trippy filtre ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı bozmak ve karıştırmak için sadece bir dokunuşla multi-real-time glitch efektlerinden birini seçin ve video kaydı sırasında uygulayın. Ayrıca, devasa bir şekilde benzersiz VHS, 3d vaporwave efektleri, retro filtreler ve düzenleme araçları, klibinizin daha da göz alıcı olmasını sağlar.

Uygulama, galerinizden ve SD kartınızdan videolarınızı içe aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca, videonun üzerine film ilhamlı filtreler ve sihirli glitch efektleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca, 1:1, 16:9 gibi tüm medya için uygun olan en boy oranlarını değiştirebilirsiniz. Videonuzu kırpabilir ve keserek istediğiniz bölümleri seçebilirsiniz.

Son olarak, yüksek çözünürlükte video dışa aktarabilir ve Instagram, IGTV, Facebook, tiktok gibi platformlarda paylaşabilirsiniz. Eğer cihazınız desteklenmiyorsa lütfen bize e-posta ile ulaşın, en iyi desteği sağlamaya çalışacağız.

Eğer bu Glitch Video Efektleri uygulamasını seviyorsanız, lütfen bize değerlendirme ve yorum yaparak geliştiricileri teşvik edin. Ayrıca, eğer uygulamayı beğenirseniz arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle paylaşın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.