header
QR Kod
Glitch Video Effect & Editor

Glitch Video Effect & Editor

1.3 geliştirici Perfect Art Maker
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
Glitch Video Effect & Editor Glitch Video Effect & Editor Glitch Video Effect & Editor Glitch Video Effect & Editor Glitch Video Effect & Editor Glitch Video Effect & Editor

En Son Versiyon

Versiyon
1.3
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
Perfect Art Maker
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pam.glitchvideoeditor.videoeffects.glitchvideoeffect.glitchvideomaker.glitch.moviemaker
Şimdi İndir

Glitch Video Effect & Editor Hakkında Daha Fazla

Glitch Video Editor : Glitch Effect

"Glitch Video Effect" adlı uygulama, retro videolar oluşturmak için en iyi video düzenleyici ve fotoğraf düzenleme aracıdır. VHS etkisi, glitch efektleri, film esintileri ve eskimiş video efektleri ekleyebilirsiniz.

"Glitch Video Editor - GlitchCam", şaşırtıcı glitch video efektleriyle en şık Video Editörüdür. Bu glitch video düzenleyici ile videoyu sanatsal bir şekilde bozabilirsiniz. Ayrıca, devasa benzersiz Müzik, VHS, 3D Vaporwave Efektleri, Retro Filtreler ve düzenleme araçları, klibinizi daha da göz alıcı hale getirir.

"Magic Effects Video Editor: Special Effects Video Editor", koleksiyonunuzdaki resimlerden oluşturabileceğiniz en iyi video yaratma uygulamalarından biridir. Bu uygulama, Müzik Video Ustası uygulaması gibi.

"Magic Video Effect - Video Editor, Music Effect", inanılmaz video efektleri ve sihirli güzellik video temaları ve video için müzik ve sihirli video canlı efektleri, filtreler ve çıkartmalar ve düzenleme araçları sunan güçlü bir güzellik video düzenleyicidir.

"Glitch Video Effect" adlı uygulama, sihirli video efektleri çok havalı olsa da, sadece efektlerden daha fazlasını sunar. Glitch video düzenleyici gerçekten güçlüdür, ancak kullanımı çok kolaydır.

- Retro VHS, Krom, Gölge, RGB.

- VCR, Eski TV, Gürültü, Monitör, sim.

- Kalp Atışı, Ruh, Titreşim, Xray, Neon.

- Gürültü, Ayna, Dalga, Droste, Negatif.

- Piksel, Cyber, Moire, Estetik Efektler.

Benzersiz Sihirli Dokunuşlar

- Popüler video yapımcı aracı, glitch video yapmak için havalı video efektleri.

- Seçim yapabileceğiniz benzersiz sihirli dokunuşlar ve hala güncelleniyor.

- Sadece parmağınızı videonun üzerinde kaydırın ve sihirli efekt anında ekranda belirir.

Retro Filtre ve Geçiş Efekti

80'ler ve 90'lar akımı tekrar modaya hükmetti ve videolar genellikle geride kalmaz. Glitch video düzenleyici ile retro filtreler kullanarak benzersiz vintage modasına ayak uydurun. Ayrıca, bulanıklaştırma, solma, kayma gibi çeşitli geçiş efektleri ile video ve fotoğraf düzenlemelerine yardımcı olur; BGM ile slayt gösterisi eklemek ve eğlenceli geçişlerle fotoğraflarınızı kalabalıktan öne çıkarmak kolaydır.

Animasyonlu Metin ve Çıkartmalar

Fotoğraflara veya videolara animasyonlu glitch metinleri ve vaporwave çıkartmaları ekleyebilirsiniz. Glitch FX, animasyonlu glitch metin efektleriyle metinleri kolayca etkileyici animasyonlara dönüştürmenize olanak tanır. Ayrıca metin rengini ve yazı tiplerini değiştirebilirsiniz. 90'lar tarzı el yazısı yazı tipleri, glitch yazı tipleri, vaporwave yazı tipleri gibi birçok sanat yazı tipi sunulur. Animasyonlu neon metinlerin yanı sıra, cyber punk, vaporwave, gelecek, vintage, Halloween,

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.