below header
QR Kod
Glitch Video Effect

Glitch Video Effect

1.9.7 geliştirici VivaCut professional video editor
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
Glitch Video Effect Glitch Video Effect Glitch Video Effect Glitch Video Effect Glitch Video Effect Glitch Video Effect

En Son Versiyon

Versiyon
1.9.7
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
VivaCut professional video editor
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vfxeditor.android
Şimdi İndir

Glitch Video Effect Hakkında Daha Fazla

Glitch FX is the best Glitch Video Effect Editor with a bundle of amazing VHS, glitch effects, Vaporwave effects & 90s vintage filters. With this Glitch cam, you can turn your video into any aesthetic masterpieces. Do not forget to check other stunning features such as retro, vintage, 90s, VHS effects, music, animated glitch text & vaporwave stickers and powerful editing tools, all of which will add spark to your artwork.

Glitch FX, en iyi glitch kamera uygulamasıdır. Bu uygulama ile tarzınızı ve tutumunuzu gösterebilir, YouTube, Facebook, Instagram, WhatsApp, TikTok, Twitter, vb. gibi platformlarda daha fazla TAKİPÇİ ve BEĞENİ alabilirsiniz! ❤️

📺 Glitch ve Vaporwave Efektleri Klibinizi çeşitli inanılmaz cool glitch video efektleri ve vaporwave filtreleriyle estetik ve trippy videolara dönüştürün. Retro VHS, CR, Eski TV, Gürültü, Monitör, RGB, glitching ve vaporwave efektlerinden oluşan geniş bir yelpazede, Glitch FX sizi tek bir tıklama ile 90'ların ve 2000'lerin baş dönmesi yaratan yaratığa götürür. Kendi cyberpunk ve vaporwave moda tarzı filmlerinizi sayısız cool trippy efektlerle oluşturun! Benzersiz glitch video efekti, vaporwave metin ve çıkartmaları ve psikedelik unsurlar, videolarınızı Instagram'da göz alıcı hale getirir.

Glitch FX ile psikedelik bir yolculuğa başlayın!

💥 Sihirli Cool Video Geçişi Sanat eserinizi daha psikedelik hale getirmek mi istiyorsunuz? Videonuza sihirli glitch geçiş efektleri ekleyin! Farklı efektlerle klipleri birleştirin ve Glitch video geçişleriyle tamamen size özgü bir görünüm oluşturun. Dijital bozulma geçişi kesinlikle videolarınıza grunge, tane ve sertlik ekler.

😘 Animasyonlu Metin ve Çıkartmalar Fotoğraflara veya videolara animasyonlu glitch metinleri ve vaporwave çıkartmaları ekleyebilirsiniz. Glitch FX, animasyonlu glitch metin efektleriyle metni kolayca çarpıcı animasyonlara dönüştürmenize olanak tanır. Ayrıca metin rengini ve fontlarını da değiştirebilirsiniz. Birçok sanat fontu sunulacaktır: 90'ların tarzında el yazısı fontlar, glitch fontlar, vaporwave fontlar. Animasyonlu neon metnin yanı sıra, arkadaşlarınızdan sıyrılan çeşitli dinamik emoji / çıkartmalar da mevcuttur! Metin fontlarını ve çıkartmaları birçok moda tema arasından seçin ve çalışmanızı daha göz alıcı hale getirin. Glitch FX - En iyi glitch video efekti düzenleyicisi.

🎶 Müzik ve Ses Efektleri Çeşitli ritmik müzikler, komik ses efektleri, videonuzun atmosferini yaratmak için. Soundtrack düzenlenebilir, bu glitch kamerası ile müziği kolayca kırpabilir, ses seviyesini ayarlayabilir, müziği içeriden dışarıya doğru solabilir. Kullanıcılar ayrıca yerel müzik yükleyebilir, favori şarkılarıyla videolar oluşturabilir veya başka videolardan soundtrack çıkarabilir. Glitch FX, en çekici müzik videolarınızı oluşturmanıza yardımcı olur.

🎨 Video Düzenleme Araçları Basitçe galeriden fotoğraf ve videoları yükleyerek Glitch vlog yaratma yolculuğunuza başlayın. 1:1, 16:9, 9:16 vb. gibi tüm medya için uygun olan görüntü oranlarını değiştirin ve tiktok, youtube, instagram vb. gibi sosyal medya platformlarında paylaşın. Birden fazla klibi birleştirin veya birleştirin, video uzunluğunu kırpın

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.