header
QR Kod
GETTR

GETTR

1.35.0 geliştirici GETTR USA, Inc
(0 İncelemeler) Şubat 26, 2024
GETTR GETTR GETTR GETTR GETTR GETTR

En Son Versiyon

Versiyon
1.35.0
Güncelle
Şubat 26, 2024
Geliştirici
GETTR USA, Inc
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gettr.gettr
Şimdi İndir

GETTR Hakkında Daha Fazla

Break away from Big Tech and join an inspiring, uplifting, positive social media platform for all! GETTR wants to bring enjoyment back to your social media experience by supporting freedom of independent thought and rejecting political censorship.

GETTR, en iyi teknolojiyi sunarak kullanıcılarına özgürlük sesi sunuyor. Bu platform sayesinde kullanıcılar, aileleri ve dünya çapındaki insanlarla haberleşme ve düşüncelerini paylaşma özgürlüğüne sahip oluyorlar.

GETTR ile şunlara sahip olursunuz:

Özgür Düşüncelerinizi Paylaşma Özgürlüğü - Mesajlar, haberler, fotoğraflar, videolar gibi birçok şeyi paylaşın. Arkadaşlarınızla, ailenizle bağlantıda kalın ve dünya çapındaki insanlarla iletişim kurun. İlgi alanlarınızı temsil eden yeni topluluklara katılın.

Daha Fazla Düşünceyi Söyleme Yeteneği - 777 karaktere kadar mesaj paylaşabilirsiniz, bu sayede düşüncelerinizi, resimlerinizi ve haberlerinizi daha fazla alanla paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf Oyununuzu Geliştirin - Daha yüksek kaliteli fotoğraflar ve üç dakikaya kadar uzun videolar paylaşın! Ayrıca uygulama içi editörümüzle kişisel dokunuşlar ekleyebilirsiniz, uygulamadan çıkmadan.

Görsel Gönderileri Genişletin - Artık gönderi başına 6 fotoğraf paylaşabilirsiniz!

Toplulukla Canlı Yayın Yapın - Canlı yayın 60 dakikaya kadar sürer ve herhangi bir GETTR kullanıcısı için kolay kullanımlı teknoloji sunar.

Sansürsüz Haberleri Alın - Tüm taraflardan ve bakış açılarından haberler alın! Fikir pazarı olarak GETTR, nasıl bilgi alacağınıza ve paylaşacağınıza sizin karar vermenizi sağlar. Burada platform sansürü yok!

Yeni Favoriler Keşfedin - Sizin için önerilen popüler hesapları ve trend olanları görün.

Üstün Teknoloji Deneyimi - Kolay kullanımı ve heyecan verici özellikleriyle size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. GETTR'ın içindeki teknoloji ekibimiz, platformun her zaman en iyi şekilde hizmet vermesini sağlar.

Yeni ve Heyecan Verici Özellikler Bekleyin - Her güncelleme ile paylaşma şeklinizi ve içeriğinizi geliştirmek için eğlenceli ve geliştirilmiş özellikler sunuyoruz. Yakında başlatılacak olan canlı yayın gibi heyecan verici eklemelere göz kulak olun!

Verilerinizin Bizimle Güvende Olduğundan Emin Olun - Veri gizlilik tercihlerinize saygı duyuyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı buradan inceleyin: https://gettr.com/privacy.

Ve En Önemlisi...

İPTAL KÜLTÜRÜNDEN KAÇININ - GETTR, görüşlerinizden dolayı sizi asla askıya almayacak, platformdan kaldırmayacak veya sansürlemeyecek. Özgürce konuşma ve sesinizi duyurma hakkınızı korumak en büyük önceliğimizdir!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.