header
QR Kod
Getcontact

Getcontact

6.6.1 geliştirici Getverify LDA
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
Getcontact Getcontact Getcontact Getcontact Getcontact Getcontact

En Son Versiyon

Versiyon
6.6.1
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
Getverify LDA
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
app.source.getcontact
Şimdi İndir

Getcontact Hakkında Daha Fazla

İzinsiz aramalara dünya genelinde dur demek için harekete geçtik. Her yıl, en az iki milyardan fazla izinsiz arama veya dolandırıcılık girişimini engelliyoruz. Geri bildirimleriniz, size ve diğer milyonlarca Getcontact kullanıcısına daha etkili bir koruma sunmamıza olanak sağlıyor. Sizlerden aldığımız destekle hizmetlerimizi geliştirmeye mutlulukla devam edeceğiz.

Getcontact, Türkçe dilinde kullanılabilen bir arama uygulamasıdır. Bu uygulama, arayan kimliğini bulma ve spam koruma gibi özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra, sesli asistan, sohbetler ve canlı yayınlar gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır. Ayrıca, 2. numara özelliği sayesinde ek bir SIM kart ihtiyacı olmadan ikinci bir mobil numaraya sahip olunabilmektedir. Uygulama, ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Getcontact, varsayılan numara çevirici/telefon uygulaması işlevi görür. Arayan kimliği özelliği, rehberinizde kayıtlı olmasa bile arayanın kim olduğunu bulur. Arayan kimliği bilinmeyen aramalarda arayan kimliğini bulur ve bir spam ya da şirket numarası sizi arıyorsa size haber verir. İstenmeyen ya da spam aramaları engelleyerek yalnızca seçtiğiniz numaraların size erişebilmesini sağlar. Bu özellik sayesinde, spam ve dolandırıcı çağrılarından korunabilirsiniz.

Sesli asistan özelliği sayesinde, istenmeyen numaralardan gelen aramalara cevap veremediğinizde veya meşgul olduğunuzda aramaları kişisel asistanınıza yönlendirebilirsiniz. Asistanınız, bu aramaları yanıtlayarak arayan kişi ve arama nedenleri hakkında size bildirimler gönderecektir. Bu özellik şimdilik belirli ülkelerde kullanılabilir.

Uygulamanın diğer bir özelliği olan sohbetler, kanallar ve canlı yayınlar sayesinde, ücretsiz ve şifrelenmiş sohbetlerle güvenli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, ilgi alanlarınıza uyan veya hayranı olduğunuz kişilerin kanallarına abone olabilir ve onları destekleyebilirsiniz. Dilerseniz kendi topluluğunuzu oluşturabilir ve o kanala özel ücretli içerikler paylaşabilirsiniz.

2. numara özelliği sayesinde, ek bir SIM kart ihtiyacı olmadan ana hatınızdan bağımsız olarak ikinci bir mobil numaraya sahip olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz numarayı seçebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Getcontact uygulamasının arttırılmış özelliklerinden faydalanmak için ücretli planlara abone olabilirsiniz. Ücret, Google Play hesabınıza yansıtılır ve ülkeye göre değişiklik gösterir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam ücreti görebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlar, aboneliğinize göre yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekmektedir. Ayrıca, istediğiniz zaman otomatik yenilemeyi Google Play hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

Getcontact'a dair haberler ve bilgilere ulaşabileceğiniz sosyal medya hesapları da mevcuttur. Bu hesaplar aracılığıyla topluluğa katılabilir ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, geri bildirimlerinizin uygulama için çok önemli olduğunu belirten Getcontact, sorun bildirmek veya iletişime geçmek için

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.