header
QR Kod
GeForce NOW Cloud Gaming

GeForce NOW Cloud Gaming

geliştirici NVIDIA
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
GeForce NOW Cloud Gaming GeForce NOW Cloud Gaming GeForce NOW Cloud Gaming GeForce NOW Cloud Gaming GeForce NOW Cloud Gaming GeForce NOW Cloud Gaming

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
NVIDIA
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nvidia.geforcenow
Şimdi İndir

GeForce NOW Cloud Gaming Hakkında Daha Fazla

NVIDIA GeForce NOW™ powered by GAMEPLUS cihazlarınızı güçlü bir oyun donanımına dönüştürür.

GeForce NOW servisi, Türkiye'deki oyunculara GAMEPLUS tarafından sunulan bir hizmettir. GAMEPLUS, Turkcell'in Türkiye'deki oyuncular için oluşturduğu bir alt markadır. Bu hizmet sayesinde, popüler dijital oyun mağazaları olan Steam, Epic Games Store, Ubisoft Connect ve EA'dan satın aldığınız oyunları oynayabilirsiniz. Her Perşembe güncellenen oyun kataloğu, 1500'den fazla bilgisayar oyununa anında erişim sağlar. Bu katalog içerisinde en popüler oyunlardan Fortnite, Apex Legends ve Destiny 2 gibi 100'den fazla ücretsiz oyun da bulunmaktadır. Ayrıca, milyonlarca bilgisayar oyuncusu ile birlikte oynayabilir ve onlara karşı mücadele edebilirsiniz. En önemlisi, oyunları indirmek, yüklemek ve güncellemek için uzun süreler beklemenize gerek kalmaz.

Uygulamayı indirmek, servisi kullanabilmeniz için yeterli olmayacaktır. Oyunları oynamak için GeForce NOW üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir paket ile bilgisayar oyunlarına adım atabilir veya Premium üyelik edinebilirsiniz. Premium üyelik ile öncelikli erişim, RTX On özelliği, yüksek FPS, sunuculara öncelikli erişim ve uzatılmış oturum süreleri gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, üyelik ve hizmet hakkında detaylı bilgi almak için websitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://gameplus.com.tr.

GeForce NOW uygulaması, en az 1 GB bellekli OpenGL ES 2.0 ve Android 5.0 sürümlerini destekleyen Android telefon, tablet ve TV'lerde çalışır. Ayrıca, 4 GB ve üzeri RAM'e sahip çoğu Chromebook'ta da kullanılabilir. İdeal bir oyun deneyimi için en az 15 Mbps internet hızına sahip 5 GHz WiFi veya Ethernet bağlantısı önerilir. Tüm sistem gereksinimlerine ve desteklenen oyun kontrolcülerine https://gameplus.com.tr/sistem-gereksinimleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.