header
QR Kod
Gboard - Google Klavye

Gboard - Google Klavye

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
Gboard - Google Klavye Gboard - Google Klavye Gboard - Google Klavye Gboard - Google Klavye Gboard - Google Klavye Gboard - Google Klavye

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.inputmethod.latin
Şimdi İndir

Gboard - Google Klavye Hakkında Daha Fazla

Gboard, Google Klavye ile ilgili sevdiğiniz her şeye sahip: Hız, güvenilirlik, Kaydırarak Yazma, sesle yazma, El yazısı ve diğer özellikler

Kaydırarak Yazma, hızlı metin yazmak için parmağınızı harften harfe kaydırmanızı sağlayan bir klavye uygulamasıdır. Bu sayede yazarken parmaklarınızın sürekli tuşlara dokunmasına gerek kalmaz, sadece parmağınızı klavye üzerinde kaydırarak metin yazabilirsiniz.

Sesle yazma özelliği sayesinde, hareket halindeyken bile kolayca metin dikte edebilirsiniz. Bu özellik özellikle sürüş sırasında metin yazmanın zor olduğu durumlarda oldukça kullanışlıdır.

El yazısı* seçeneği sayesinde, hem el yazısı hem de baskı harfleriyle yazabilirsiniz. Bu özellik sayesinde metinleriniz daha kişisel ve özgün bir görünüm kazanabilir.

Emoji Arama* özelliği sayesinde, aradığınız emojiyi daha hızlı bulabilirsiniz. Bu özellik özellikle emoji klavyelerinde yüzlerce emoji arasında kaybolmaktan sıkılanlar için oldukça kullanışlıdır.

GIF'ler* özelliği sayesinde, mükemmel tepki için GIF'ler bulabilir ve paylaşabilirsiniz. Bu sayede mesajlarınız daha eğlenceli ve ifadeli hale gelebilir.

Birden çok dilde yazma özelliği sayesinde, artık diller arasında manuel olarak geçiş yapmanıza gerek kalmaz. Gboard, etkin dillerinizden herhangi birinde otomatik düzeltme yapar ve önerilerde bulunur. Bu özellik özellikle çok dilli kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır.

Google Çeviri özelliği sayesinde, yazarken metniniz istediğiniz dilde çevrilir. Bu sayede farklı dillerde metin yazmanız gerektiğinde sürekli olarak çeviri uygulamasına geçiş yapmanıza gerek kalmaz.

* Android Go cihazlarda desteklenmez

Gboard, Afrikaanca, Almanca, Amharca, Arapça, Assamca, Azerice, Bavyeraca, Bengalce, Bhojpuri, Birmanca, Cava, Cebuano, Chhattisgarhi, Chittagonca, Çekçe, Çince (Mandarin, Kantonca ve diğerleri), Deccan, Endonezce, Farsça, Felemenkçe, Filipince, Fransızca, Guceratça, Güney Sothoi, Hausa, Hintçe, İgbo, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Kannada, Kmerce, Korece, Kuzey Sotho, Kürtçe, Lehçe, Magahi, Maithili, Malayalamca, Malayca, Marathi, Nepalce, Oriya, Özbekçe, Pencapça, Peştuca, Portekizce, Rumence, Rusça, Saraiki, Seylanca, Sindice, Somali, Sundaca, Svahilice, Tamilce, Tayca, Telugu, Tsvana, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yoruba, Yunanca, Zoza, Zulu ve diğer dillerde kullanılabilir. Desteklenen tüm dillerin listesini görmek için https://goo.gl/fMQ85U adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uzmandan ipuçları:

  • İmleci hareketle kullanma: İmleci hareket ettirmek için parmağınızı boşluk çubuğunun üzerinde hızlıca kaydırın
  • Hareketle silme: Birden fazla kelimeyi kolayca silmek için parmağınızı

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.