header
QR Kod
Gardenscapes

Gardenscapes

7.9.0 geliştirici Playrix
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
Gardenscapes Gardenscapes Gardenscapes Gardenscapes Gardenscapes Gardenscapes

En Son Versiyon

Versiyon
7.9.0
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
Playrix
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.playrix.gardenscapes
Şimdi İndir

Gardenscapes Hakkında Daha Fazla

Playrix'in Scapes™ serisinin büyük sükse yapan ilk oyunu Gardenscapes'e hoş geldiniz! Muhteşem bir bahçeyi eski ihtişamına kavuşturmak için 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözün!

Macera dolu bir yolculuğa çıkın ve hayalinizdeki bahçeyi inşa edin!

3'lü eşleştirme seviyelerini geçin ve bahçenin farklı alanlarını yenileyip süsleyin.

Bahçedeki gizemleri açığa çıkarın ve kahyanız Austin'in de dahil olduğu keyifli oyun içi karakterin keyfini sürün.

Gardenscapes, sürükleyici ve eğlenceli bir oynanış sunar. Eşleştirme yaparak bahçeyi yenilemek ve romansı bir hikayenin tadını çıkarmak tek bir yerde!

Oyunun en sevilen özelliklerinden biri de sürekli yanınızda olan sevimli bir köpekçiktir. Ayrıca oyun içi bir sosyal ağda en güncel haberleri takip edebilir ve arkadaşlarınızla komşu olabilirsiniz.

Gardenscapes, yüzlerce benzersiz 3'lü eşleştirme seviyesi ve düzinelerce oyun içi karakter sunar. Her biri birbirinden farklı ve eğlenceli olan bu karakterlerle arkadaşlık kurabilir ve oyunun keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

Oyun içi yapılarda da çeşitlilik mevcuttur. Kırık fıskiyeler, gizemli labirentler gibi farklı bahçe alanlarında gizemleri açığa çıkarabilir ve bahçenizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Gardenscapes'i ücretsiz olarak oynayabilirsiniz ancak oyunda bazı öğeler gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın "Sınırlamalar" menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.

Gardenscapes, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında da aktiftir. Bu sayfaları takip ederek oyunla ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçmek için https://playrix.helpshift.com/a/gardenscapes/?p=web&contact=1 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gibi önemli bilgiler, Gardenscapes'in internet sitesinde mevcuttur. Bu bilgileri inceleyerek oyunu oynamaya başlamadan önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gardenscapes, macera dolu bir yolculuk sunar ve hayalinizdeki bahçeyi inşa etmenize olanak sağlar. Eşsiz oynanışı, farklı karakterleri ve yapılardaki çeşitlilik ile sizi sürükleyici bir deneyime davet eder. Hemen Gardenscapes'i indirin ve keyfini çıkarın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.