below header
QR Kod
GamerLink LFG: Teams & Friends

GamerLink LFG: Teams & Friends

5.0.30 geliştirici GamerLink Inc.
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
GamerLink LFG: Teams & Friends GamerLink LFG: Teams & Friends GamerLink LFG: Teams & Friends GamerLink LFG: Teams & Friends GamerLink LFG: Teams & Friends GamerLink LFG: Teams & Friends

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.30
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
GamerLink Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
gg.gamerlink.gamerlink
Şimdi İndir

GamerLink LFG: Teams & Friends Hakkında Daha Fazla

GamerLink is your destination for LFG. Find and meet gaming friends. Team up with gamers to chat, play, and win more games!

LFG: Looking for Group/Gamers

Bizim LFG uygulamamız, yedi yılı aşkın süredir geliştirilerek, size sohbet etmek ve birlikte oyun oynamak için kaliteli arkadaşlar ve takım arkadaşları bulmak için tasarlanmıştır. GamerLink, her büyük oyun platformunda 400'den fazla oyunu destekler. Xbox, PlayStation, PC, Switch ve Mobil gibi tüm büyük platformlarda oyun arkadaşlarıyla buluşun ve birlikte oyun oynayın.

Çok oyunculu oynamak için biri lazım mı? Yeni oyun arkadaşlarınızla hem strateji oluşturmak hem de sesli sohbet etmek için mikrofonu olan oyun arkadaşlarını bulun ve kazanmayı çok daha kolay hale getirin! Özellikle Fortnite, Destiny takımları, Apex Legends, Rainbow Six Siege veya Call of Duty gibi takım tabanlı oyunlar için, diğer takımlara karşı sesli sohbet kullanarak size ve oyun arkadaşlarınıza rekabetçi bir avantaj sağlayabilir.

GamerLink, oyun severler tarafından oluşturulduğu için, yeni oyun arkadaşlarınızla birlikte takım kurmanın ve sesli sohbet etmenin önemini anlıyoruz. LFG uygulamasını sürekli olarak geliştiriyoruz, böylece oyuncular sadece en iyi LFG oyun deneyimlerini alıyor ve her zaman oynamak için biri var. Yeni oyun arkadaşlarınız GamerLink LFG oyun ağı içinde sizi bekliyor!

İlk LFG oyun topluluğu uygulamasına bugün katılın, takım arkadaşları bulun, oyun arkadaşlarıyla bağlantı kurmaya başlayın ve oyuncularla sohbet edin! Toplulukta ve oyun ağında her zaman biriyle oynamak için var, bir fireteam, ikili, üçlü veya tam bir takım arıyorsanız. Artık oyun arkadaşı bulmaya ihtiyacınız olmayacak :)

Bize e-posta gönderin: support@gamerlink.gg geri bildirimde bulunmak veya herhangi bir sorunu bildirmek için!

OG'lere ve GamerLink LFG platformunu bugünkü haline getirmemize yardımcı olanlara özel selamlar <3

Ayrıca, Destiny için arkadaş canlısı bir fireteam arayanlar için de biz varız!

GamerLink, oyun arkadaşlarıyla buluşmak ve takım kurmak için büyüyen bir oyun ağıdır. Favori LFG oyunlarınızı destekliyoruz, birlikte takım kurabilir ve oynayabilirsiniz:

  • Destiny (Fireteam için tasarlandı)
  • Apex Legends (İkili ve Üçlü için tasarlandı)
  • Call of Duty (DMZ ve Battle Royale için tasarlandı)
  • Fortnite (İkili ve Üçlü için tasarlandı)
  • Rainbow Six Siege (Çok oyunculu için tasarlandı)

ve 400'den fazla oyun, indirip kontrol edin!

Yeni bir oyun aldığınızda ve biriyle oynamaya ihtiyacınız olduğunda - GamerLink her zaman yanınızda, size oyun arkadaşları sağlamak için hazır. Takım kurun, takım arkadaşları bulun ve bugün oyun arkadaşlarıyla tanışın!

İstisna: GamerLink, Fortnite, Destiny, Apex Legends, Rainbow Six Siege veya Call of Duty gibi herhangi bir oyun tarafından onaylanmamış, doğrudan bağlant

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.