header
QR Kod
Game of Sultans

Game of Sultans

geliştirici DreamPlus Games
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Game of Sultans Game of Sultans Game of Sultans Game of Sultans Game of Sultans Game of Sultans

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
DreamPlus Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dc.hwsj
Şimdi İndir

Game of Sultans Hakkında Daha Fazla

★Takdim★

Bu uygulama, Osmanlı İmparatorluğu'nun altın çağını konu alan bir strateji oyunudur. Oyuncu, Osmanlı Devleti'nin sultanı olarak tahta oturur ve devleti yönetmeye başlar. Oyun, heyecanlı romantik karşılaşmalar, bilge vezirler ve varisler yetiştirme gibi öğeleri içerir.

Oyuncu, dünyanın dört bir yanından gelen nefes kesici yarenlerle tanışır ve ruh eşini seçerek kendi aşk hikayesini yazabilir. Ayrıca, devletinize layık varisler yetiştirebilir ve evcil hayvanlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Karakterinizin görünüşünü belirleyebilir ve şık profil resimleri ve çerçeveler kullanarak profilinize hayat katabilirsiniz. Ayrıca, güçlü vezirleri saflarınıza katıp ordunuzu kurarak devletinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Mini oyunlar aracılığıyla devlet gücünüzü ve itibarınızı artırabilirsiniz. Haftalık ve aylık etkinliklere katılarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca, dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte birlik kurup rekabet edebilirsiniz.

Oyuncular, günlük görevleri tamamlayarak VIP puanı kazanabilir ve oyunda seviye atlayabilirler. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve oyuncuların ödeme yapmasına gerek yoktur. Hemen tahtınıza oturun ve devletinizi yönetmeye başlayın! Game of Sultans'ı şimdi indirin!

Uygulama hakkındaki geri bildirimleriniz için Facebook sayfalarına ve gruplarına katılabilir veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bu uygulama, Osmanlı Hanedanı'nın gücünü ve aşkını keşfetmek isteyen oyuncular için mükemmel bir seçenektir. Oyunun içeriği nefes kesici yarenlerle tanışma, varis yetiştirme, evcil hayvanlarınızı güçlendirme ve eğlenceli etkinliklerden oluşmaktadır. Üstelik oyuncuların ödeme yapmasına gerek yoktur ve oyuncuların birlik kurup rekabet etmesi de mümkündür. Hadi, Osmanlı Hanedanı'nda güç ve aşka kavuşmanın zamanı geldi!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.