header
QR Kod
Gacha Life 2

Gacha Life 2

0.95 geliştirici Lunime
(0 İncelemeler) Haziran 04, 2024
Gacha Life 2 Gacha Life 2 Gacha Life 2 Gacha Life 2 Gacha Life 2 Gacha Life 2

En Son Versiyon

Versiyon
0.95
Güncelle
Haziran 04, 2024
Geliştirici
Lunime
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
air.com.lunime.gachalife2
Şimdi İndir

Gacha Life 2 Hakkında Daha Fazla

★ Welcome to Gacha Life 2 ★
/

Gacha Life 2, favori giydirme oyununun devamı sonunda burada! Kendi anime tarzı karakterlerinizi oluşturun ve onları en sevdiğiniz moda kıyafetlerle giydirin! Daha önce hiç olmadığı kadar çok kişiselleştirme seçeneğiyle, hayal edebileceğiniz herhangi bir karakteri yaratabilirsiniz!

Binlerce elbise, gömlek, saç modeli, silah ve çok daha fazlasından seçim yapın! Karakterlerinizi tasarladıktan sonra Stüdyoya girin ve kendi sahnelerinizi ve hikayelerinizi oluşturun! Mükemmel hikayeyi yaratmak için yüzlerce arkaplan arasından seçim yapın!

Mümkün olan her şey sizin hayal gücünüze bağlı! Ne bekliyorsunuz? Gacha Life 2'yi indirin ve bugün yolculuğunuza başlayın!

KENDİ KARAKTERLERİNİZİ YARATIN ★ En son anime modasına uygun şekilde karakterlerinizi giydirin! Yüzlerce kıyafet, silah, şapka ve daha fazlasını karıştırın ve eşleştirin! Şimdi 300 karakter yuvasıyla! ★ Kişisel görünümünüzü özelleştirin! Saç stilinizi, gözlerinizi, ağzınızı ve daha fazlasını değiştirin! ★ Yeni Renk Kaydırıcısı'nı kullanarak istediğiniz herhangi bir rengi seçin! Tüm kıyafetlerinizi tamamen özelleştirin! ★ Karakterinizin herhangi bir öğesini herhangi bir pozisyona ayarlayın ve döndürün! ★ Kendi özel duruşlarınızı oluşturun ve favorilerinizi içe ve dışa aktarın! ★ Gacha Life veya Gacha Club'da daha önce hiç görülmemiş yeni öğeler ve daha fazlası! ★ Tüm karakterleriniz için özel profiller ayarlayın!

STÜDYO MODU ★ Stüdyo Modunda kendi sahnelerinizi oluşturun! Karakterleriniz için özel metinler girin ve birçok farklı duruş ve arka plan arasından seçim yapın! ★ Ekranda istediğiniz herhangi bir yere 16 karakter ekleyin!

GACHA SİMÜLATÖRÜ ★ Hikayelerinizde kullanmak için özel ön tanımlı karakterler için gacha yapın! ★ Koleksiyonunuza eklemek için 400 benzersiz karakteri toplayın ve gacha yapın! ★ Sonsuza kadar Ücretsiz 2 Oyna!

«Notlar» - Oyun eski cihazlarda takılabilir. Oyunu Düşük kaliteye ayarlayın ve diğer uygulamaları kapatın, takılma sorununu azaltın. Lütfen zamanla takılma sorunu yaşarsanız oyunu yeniden başlatın.

Gacha Life 2 oynadığınız için teşekkür ederiz!! Resmi Oyun Websitesi: https://www.gachalife2.com/ Şirket Websitesini Ziyaret Edin: https://www.lunime.com/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.