header
QR Kod
Gacha Life

Gacha Life

geliştirici Lunime
(0 İncelemeler) Mayıs 19, 2024
Gacha Life Gacha Life Gacha Life Gacha Life Gacha Life Gacha Life

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 19, 2024
Geliştirici
Lunime
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
air.com.lunime.gachalife
Şimdi İndir

Gacha Life Hakkında Daha Fazla

★ Welcome to Gacha Life ★

Bu uygulama size yeni bir maceraya başlamaya hazır mısınız? Kendi anime tarzı karakterlerinizi yaratın ve onları favori moda kıyafetleriyle giydirin! Yüzlerce elbise, gömlek, saç stili, silah ve daha fazlası arasından seçim yapın! Karakterlerinizi tasarladıktan sonra Stüdyoya girin ve hayal edebileceğiniz herhangi bir sahne yaratın! Mükemmel bir hikaye oluşturmak için yüzlerce arka plan arasından seçim yapın! Yeni Life moduna girerek farklı alanları keşfedin ve yol boyunca yeni arkadaşlar edinin! NPC'lerle sohbet edin ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinin, hatta sürprizler bile alabilirsiniz! Favori mini oyunlarınızı oynayın ve koleksiyonunuza eklemek için nadir hediyeler için elmaslar toplayın! Sınırsız olanaklar sizleri bekliyor! Ne bekliyorsunuz? Gacha Life'a atlayın ve bugün yolculuğunuza başlayın!

KENDİ KARAKTERLERİNİZİ YARATIN ★ Son moda anime kıyafetleriyle karakterlerinizi giydirin! Yüzlerce kıyafeti, silahı, şapkası ve daha fazlasını karıştırın ve eşleştirin! Şimdi 20 karakter yuvasıyla! ★ Kişisel görünümünüzü özelleştirin! Saç stilinizi, gözlerinizi, ağzınızı ve daha fazlasını değiştirin! ★ Gacha Studio ve Gachaverse'de daha önce hiç görülmemiş yeni öğeler, pozlar ve daha fazlası!

STÜDYO MODU ★ Stüdyo Modunda kendi sahnelerinizi oluşturun! Karakterleriniz için özel metin girin ve birçok farklı poz ve arka plan arasından seçim yapın! ★ Skit Maker'da kendi hikayelerinizi oluşturun! Birden fazla sahneyi kolayca birleştirerek skeçler oluşturun!

LIFE MODU ★ Şehir, okul ve daha fazlası gibi kendi karakterlerinizle farklı alanları keşfedin! ★ Yeni NPC'ler keşfedin ve onlarla sohbet ederek hayatları hakkında daha fazla bilgi edinin! ★ Çevrimdışı oynayın! Oynamak için Wi-Fi'ye ihtiyacınız yok!

GACHA OYUNLARI ★ Ördek ve Kaçın veya Phantom'un Remix gibi 8 farklı mini oyun arasından seçim yapın! ★ Koleksiyonunuza eklemek için 100'den fazla hediye Gacha yapın! ★ Ücretsiz oynayın, elmasları kolayca çiftlikte toplayın!

«Notlar» - Eski cihazlarda ve 4k ekranlara sahip cihazlarda oyun yavaşlayabilir. - Zamanla gecikme yaşarsanız, lütfen oyunu yeniden başlatın. - Android 6.0+ cihazlar / köklü cihazlar için Uygulama içi Satın Alımlar çalışmayabilir.

Gacha Life'i oynadığınız için teşekkür ederiz !!! Facebook'ta bizi beğenin: http://facebook.com/Lunime Facebook Grubu: http://www.facebook.com/groups/GachaLife/ Websitemizi ziyaret edin: http://www.Lunime.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.