header
QR Kod
Gacha Club

Gacha Club

geliştirici Lunime
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Gacha Club Gacha Club Gacha Club Gacha Club Gacha Club Gacha Club

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Lunime
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
air.com.lunime.gachaclub
Şimdi İndir

Gacha Club Hakkında Daha Fazla

★ Welcome to Gacha Club ★

Bu uygulama size hangi kulübe katılacağınızı öğretiyor. Partiyi başlatın ve kendi anime tarzı karakterlerinizi oluşturun ve en sevdiğiniz modaya uygun giydirin! Binlerce elbise, gömlek, saç modeli, silah ve daha fazlasından seçim yapın! Karakterlerinizi tasarladıktan sonra Stüdyoya girin ve hayal edebileceğiniz herhangi bir sahne oluşturun! Evcil hayvanlar, objeler ekleyin ve en sevdiğiniz arka planı seçin! Özelleştirme tamamen ücretsiz, uygulama içi satın alımlar yok!

Daha fazla aksiyon için hazır mısınız? Savaşta kullanmak üzere 180'den fazla birim seçin! Hikaye modu, Kule modu ve daha fazlası olmak üzere dört farklı moddan seçim yapın! Edebiyat, altın ve malzemeleri toplayarak beceri seviyelerinizi arttırmak, uyanmak ve arttırmak için! Ayrıca en sevdiğiniz mini oyunları oynayabilir ve birimi daha fazla Gacha için edebiyat ve baytları toplayabilirsiniz! Ne bekliyorsun? Gacha Club'a adım atın ve maceranıza bugün başlayın!

KENDİ KARAKTERLERİNİZ OLUŞTURUN ★ 10 ana karakteri ve 90 ekstra karakteri özelleştirin! ★ Neredeyse tüm öğelerinizin renklerini değiştirin! ★ 600 farklı pozdan seçin! ★ Karakterlerinize uyacak şekilde saç / göz / öğelerinizi ayarlayın! ★ Yüzlerce evcil hayvan ve nesneyi seçin ve özelleştirin! ★ Tüm karakterleriniz için özel profiller belirleyin! ★ Arkadaşlarınızın karakterlerini içe ve dışa aktarın!

STÜDYO MODU ★ Ekranın herhangi bir yerine 10 karakter ekleyin! ★ Sahneye en sevdiğiniz evcil hayvanları ve nesneleri de ekleyin! ★ Geniş bir arka plan ve ön plan yelpazesinden seçim yapın! ★ Özel metin kutularıyla karakterlerinize konuşmalar ekleyin, evcil hayvanlar da! ★ Hikaye anlatım sahneleri oluşturmak için bir Anlatıcı ekleyin! ★ 15 sahneye kadar kaydedin ve yükleyin! ★ Yüz özelliklerini hızlı bir şekilde değiştirmek için yüz önceden ayarlarını kullanın.

GACHA VE SAVAŞ ★ Savaşta kullanmak üzere 180'den fazla birim seçin! ★ Bebeklerinizin istatistiklerini arttırmak için 150 evcil hayvanı Gacha için edebiyat! ★ Süper nadir Bozulmuş ve DJ karakterlerini toplayın! ★ Malzemeleri kullanarak güçlendirmeler, uyanışlar ve beceri seviyelerini arttırın! ★ Hikaye, Eğitim, Kule ve Bozulma Gölgesi olmak üzere dört savaş modundan seçim yapın.

MINI OYUNLAR ★ Usagi vs Neko veya Mascot Whack gibi eğlenceli mini oyunlar oynayın! ★ Karakterleriniz için baytlar ve edebiyat toplayın! ★ Bedava oyna, edebiyat kolayca Gacha için çiftlik yapabilirsiniz! ★ Çevrimdışı oyna! Oynamak için Wi-Fi'ye ihtiyacın yok!

«Notlar» - Oyun eski cihazlarda ve 4k ekranlara sahip cihaz

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.