header
QR Kod
FxGuru: Movie FX Director

FxGuru: Movie FX Director

2.15.1 geliştirici Picadelic
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
FxGuru: Movie FX Director FxGuru: Movie FX Director FxGuru: Movie FX Director FxGuru: Movie FX Director FxGuru: Movie FX Director FxGuru: Movie FX Director

En Son Versiyon

Versiyon
2.15.1
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
Picadelic
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.picadelic.fxguru
Şimdi İndir

FxGuru: Movie FX Director Hakkında Daha Fazla

Hollywood’un yüksek bütçeli korku, bilim kurgu ve aksiyon filmi efektlerinin eğlencesini ve heyecanını dilediğiniz videoya katın. FxGuru's Movie FX Director arkadaşlarınızın dudağını uçuklatacak çığır açıcı özellikler sunuyor:

Bu uygulama, patlayıcı aksiyon sahnelerinden korku ve bilim kurguya kadar geniş bir görsel efekt yelpazesi sunar. Özel MotionMatch™ teknolojisi sayesinde kayıt sırasında gerçekçi hareketler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli efektler de size zaman kazandırarak yaratıcılığınızı artırmaya yardımcı olur. Görsel Etiketler sayesinde çekimlerinizi hizalamak da daha kolay hale gelir.

24 farklı Sinematik filtre sayesinde dilediğiniz sahnenin atmosferini pekiştirebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız tüm efektler için HD kayıt özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca 18 adet ücretsiz efekt sunulmaktadır. Bu efektler arasında kişisel videolarınız için country temaları, ulusal haberlerde kullanabileceğiniz efektler, hayranlarınızı kutlamak için kullanabileceğiniz efektler ve Paskalya, Yılbaşı gibi özel günler için hazırlanmış efektler de bulunmaktadır.

Ayrıca günün ücretsiz efekti özelliği sayesinde her gün rastgele bir efekti ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Uygulamada korku, bilim kurgu, aksiyon ve doğal afet gibi birçok farklı kategoride çeşitli efektler bulabilirsiniz. Ayrıca yeni efekt fikirlerinizi de uygulamanın geliştiricilerine gönderebilirsiniz.

Bu uygulama ile videolarınıza profesyonel ve etkileyici görsel efektler ekleyebilir, yaratıcılığınızı artırabilir ve çekimlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Teknolojinin gücü sayesinde kendi filmlerinizi çekmek ve düzenlemek artık daha kolay ve eğlenceli! Picadelic ekibi olarak her gün yeni ve özgün efektler üretebilmek için kullanıcıların fikirlerine ve geri bildirimlerine her zaman açığız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.