below header
QR Kod
FX Video Maker, Video Editör

FX Video Maker, Video Editör

9.2 geliştirici Leo Legaltech Limited
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
FX Video Maker, Video Editör FX Video Maker, Video Editör FX Video Maker, Video Editör FX Video Maker, Video Editör FX Video Maker, Video Editör FX Video Maker, Video Editör

En Son Versiyon

Versiyon
9.2
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
Leo Legaltech Limited
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.leolegaltechapps.fxvideoeditor
Şimdi İndir

FX Video Maker, Video Editör Hakkında Daha Fazla

Bu muhteşem özel FX Video Maker Uygulaması ile videolarınızı hayata geçirmeye hazır mısınız? Arkadaşlarınızı şaşırtmak için harika bir video çekmek ister misiniz?

Fx Video Maker, Movie Effects App, videolarınızın kalitesini yükseltmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Arkadaşlarınızla paylaşmak için hızlı bir şekilde yüksek kaliteli özel efekt videoları oluşturabilirsiniz. Uygulama, kolayca kullanabileceğiniz bir düzenleyiciye sahiptir ve istediğiniz videolara farklı efektler eklemenize olanak sağlar.

Uygulama, gerçek sihirli efektlere sahip harika bir müzik video düzenleyicisidir. Yağmur, kar, parçacık ve aksaklık gibi çeşitli efektlerle videolarınızı daha da ilginç hale getirebilirsiniz. Ayrıca AR çıkartmaları, canlı güzellik, filtreler ve diğer özellikler de desteklenmektedir.

Fx Video Maker, Movie Effects App, devamlı olarak büyüyen bir video efektleri koleksiyonuna sahiptir. Godzilla, laser göz, füze saldırısı ve daha birçok efekt seçeneği arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Videonuzun hızını ayarlamak için hızlı veya ağır çekim kullanabilir, ters video özelliği ile komik videolar oluşturabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, sosyal medyada paylaşabileceğiniz harika hikaye videoları oluşturmak için parlayan efektler, neon çıkartmalar ve neon fırçalar da ekleyebilirsiniz. 100'den fazla önceden ayarlanmış video efekti arasından seçim yapabilirsiniz.

Fx Video Maker, Movie Effects App, hem sıradan kullanıcılar hem de ünlüler için kolay ve kullanışlı bir uygulamadır. İster başyapıtlar yaratmak, ister sıradan videolarınıza biraz renk katmak isteyin, bu uygulama size yardımcı olacaktır. Üstelik uygulamanın birçok özelliği ücretsiz olarak kullanılabilir.

İstediğiniz videolara farklı efektler eklemek ve sosyal medyada paylaşmak artık çok kolay. Fx Video Maker, Movie Effects App'i hemen indirin ve kendi video yıldızınız olun!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.