header
QR Kod
Funko Pop! Blitz

Funko Pop! Blitz

1.18.23 geliştirici East Side Games Studio
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
Funko Pop! Blitz Funko Pop! Blitz Funko Pop! Blitz Funko Pop! Blitz Funko Pop! Blitz Funko Pop! Blitz

En Son Versiyon

Versiyon
1.18.23
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
East Side Games Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.n3twork.funkopopblitz
Şimdi İndir

Funko Pop! Blitz Hakkında Daha Fazla

Swipe, swap & match 3 to bring Funko Pop! figures to life in a fun, fast-paced puzzle game. Grow your collection as you unlock iconic characters from Shrek, Jurassic Park, Hello Kitty & more!

Funko Pops! canlı bir şekilde hayat buluyor! Sevimli ve ifade dolu animasyonlar ve güçlü, yükseltilebilir eşleştirme-3 süper hareketler ile oynamaya hazır olun! Oynanabilir 300'den fazla Funko Pops! serisinde popüler TV şovlarından The Office ve Doctor Who, gişe rekorları kıran filmlerden Back to the Future ve How To Train Your Dragon ve tanınmış koleksiyon markalarından Hello Kitty ve Care Bears yer alıyor. Her hafta yeni hayran kitleleri ekleniyor! Shrek, Jaws ve Jurassic Park'ın dinozorları gibi klasik karakterleri yükseltin ve oynayın.

Eğlenceli eşleştirme-3 bulmaca oyunlarının tadını Blitz stiliyle çıkarın! Belirlenen sürede mümkün olduğunca çok parçayı tahtadan temizleyin. Ne kadar çok temizlerseniz, o kadar yüksek puan alırsınız. Bu eğlenceli eşleştirme-3 bulmacalarında güçlendiricileri, süper hareketleri ve tüm Funko Pops!'ları kullanın!

Yıldızlar kazanın ve Mega Puanınızı yükseltin, Funko Pops!'ları toplayarak ve yükselterek! Toplanabilecek yüzlerce Pops! var.

FUNKO® ve POP!® Funko, LLC'nin tescilli ticari markalarıdır. POP! BLITZ™ © 2021 Funko, LLC. Tüm hakları saklıdır. Universal Monsters © 2019-2021 UCS LLC. Tüm hakları saklıdır. Jurassic Park, Jurassic World ve Back to the Future © 2019-2021 UCS LLC ve Amblin. Tüm hakları saklıdır. DreamWorks Shrek ve DreamWorks Dragons © 2019-2021 DWA LLC. Tüm hakları saklıdır. The Office © 2019-2021 UTV. Tüm hakları saklıdır. BBC, DOCTOR WHO ve TARDIS (sözcük markaları ve logoları) İngiliz Radyo Kurumu'nun ticari markalarıdır ve lisans altında kullanılmaktadır. Doctor Who logosu ve WHO rozeti © BBC 2018. BBC Studios tarafından lisanslıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.