header
QR Kod
Funimate Video Editor & Maker

Funimate Video Editor & Maker

13.2.0 geliştirici Pixery Bilgi Teknolojileri
(0 İncelemeler) Mart 03, 2024
Funimate Video Editor & Maker Funimate Video Editor & Maker Funimate Video Editor & Maker Funimate Video Editor & Maker Funimate Video Editor & Maker Funimate Video Editor & Maker

En Son Versiyon

Versiyon
13.2.0
Güncelle
Mart 03, 2024
Geliştirici
Pixery Bilgi Teknolojileri
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.avcrbt.funimate
Şimdi İndir

Funimate Video Editor & Maker Hakkında Daha Fazla

Funimate is the best video editing app you can find on mobile! Join millions of Funimate users who create advanced video edits easily. With Funimate, you’ll be able to create PRO edits very quickly with the help of unique and advanced editing features we have.

Funimate AI Studio, sınırsız yaratıcı olanaklar sunarak AI karakterler ve AI görüntüler üretmenizi sağlar. Yazılar yazın, yaratımlarınızı paylaşın ve topluluk içerisinde ilham bulun, videolarınızın çekiciliğini arttırın.

Harika Hayran Düzenleri oluşturun veya freestyle videolarınızı geçişler, özel animasyonlar, video ve metin efektleri ve filtreler gibi benzersiz video özellikleriyle zenginleştirin. Binlerce seçenek sunan element kütüphanemizden stickerlar, arka planlar ve katmanlar ekleyerek videonuza yaratıcılığınızı gösterin ve arkadaşlarınızı şaşırtın.

Funimate üzerinden oluşturduğunuz videoları TikTok, Instagram, Snapchat gibi platformlarda paylaşabilir, arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve takipçi kazanabilirsiniz! Ayrıca, Funimate topluluğuna katılmak ve öne çıkmak için Funimate'te de paylaşmayı unutmayın!

P.S: Funimate kullanıcıları, benzersiz Funimate video efektleri kullanarak yarattıkları yaratıcı videolar sayesinde TikTok gibi sosyal medyalarda daha sık öne çıkmaktadır!

Funimate'te bulabileceğiniz içerikler:

İçerik oluşturucu ve ünlülerin sevgi ve hayranlık gösterilerini gösteren Hayran Düzenleri;

Harika metin efektleri, AI efektleri ve video efektleriyle lip sync, dans ve freestyle videoları;

Sevdiğiniz anime ve manga karakterleriyle oluşturulan muhteşem anime düzenlemeleri;

Oyun düzenlemeleriyle oyun becerilerinizi sergileme;

Ve DAHA FAZLASI...

EN İYİ VIDEO DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

GEÇİŞLER: Tek dokunuşla ekleyebileceğiniz muhteşem geçişlerle düzenlerinizde etkileyici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sadece fotoğraflarınız ve videolarınızı ekleyin ve birkaç dokunuşla profesyonel görünümlü geçişlerle harika bir video yaratın.

ELEMENT KÜTÜPHANESİ: Binlerce seçenek sunan element kütüphanemizden stickerlar, katmanlar ve arka planlarla video düzenleme daha da eğlenceli hale geliyor. Yüzlerce emoji kullanabilir ve Funimate ile müzik videoları, lip sync videoları veya ağır çekim videoları oluşturmak için videolara metin ekleyebilirsiniz.

ANAHTAR KARELER: Videolarınızı benzersiz kılmak için etkilerimizle sınırlı değilsiniz. Telefondaki fotoğraflarınızı kullanarak kendi efektlerinizi oluşturabilirsiniz. Katmanlarınızı anahtar kareler kullanarak kolayca canlandırabilirsiniz! Takipçilerinize yaratıcılık becerilerinizi göstermek için özel animasyonlar keşfedin.

VIDEO MASKESİ VE AI ETKİLERİ: Videolarınızın arka planını değiştirebilir ve sadece bir tıklamayla videolarınıza cool maske efektleri ekleyebilirsiniz! Bunun için bir dans/freestyle videosu ekleyin, AI Etkileri düğmesine dokunun ve istediğiniz efekti seçin. Bu kadar kolay!

EFEKT KARIŞTIR: Videolarınıza profesyonel bir dokunuş

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.