header
QR Kod
FTP Plugin for Total Commander

FTP Plugin for Total Commander

2.47 geliştirici C. Ghisler
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
FTP Plugin for Total Commander FTP Plugin for Total Commander

En Son Versiyon

Versiyon
2.47
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
C. Ghisler
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ghisler.tcplugins.FTP
Şimdi İndir

FTP Plugin for Total Commander Hakkında Daha Fazla

This is a Plugin for Total Commander for Android!

Bu uygulama, Total Commander kullanmadığınız takdirde tek başına çalışmaz! Bu nedenle, uygulamayı kullanmak için Total Commander'ı kurmanız gerekmektedir. Uygulama, FTP ve FTPS bağlantılarını desteklemektedir. FTPS, SSL üzerinden güvenli FTP bağlantısını sağlar. SFTP için ise ayrı bir eklenti mevcuttur: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ghisler.tcplugins.SFTP

FTP, dosya transfer protokolüdür ve dosyaların bir bilgisayardan başka bir bilgisayara aktarılmasını sağlar. FTP, güvenli olmayan bir protokoldür ve FTPS, bu güvenliği sağlamak için SSL güvenlik protokolünü kullanır. Bu sayede, dosyaların transferi sırasında şifrelenir ve güvenli bir şekilde aktarılır.

SFTP ise dosya transferi için SSH güvenli kabuk kullanır. SSH, güvenli bir uzaktan erişim protokolüdür ve SFTP, bu protokolü kullanarak dosya transferlerini şifreler ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. SFTP için ayrı bir eklenti sunulmasının nedeni, FTP ve FTPS ile SFTP'nin farklı protokoller olmasıdır ve bu nedenle ayrı bir eklenti gerektirmektedir.

Uygulama açık kaynaklı bir geliştirme çerçevesi olan Total Commander'ın bir eklentisidir. Uygulama, dosya transferi işlemlerini daha verimli hale getirmek için geliştirilmiştir. Total Commander, kullanıcıların dosyaları yönetmelerine ve farklı cihazlar arasında kolaylıkla dosya transferi yapmalarına olanak tanır. Bu eklenti ise FTP ve FTPS bağlantılarını destekleyerek, dosya transferini daha güvenli ve hızlı hale getirir.

Özetle, bu uygulama, Total Commander kullanıcılarına FTP ve FTPS bağlantılarını kullanarak dosya transferi yapma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca, SFTP için ayrı bir eklenti sunulmuştur. Uygulama, güvenli dosya transferi için SSL ve SSH protokollerini kullanır ve Total Commander'ın verimli dosya yönetimi özellikleriyle birleşerek kullanıcıların dosya transferi işlemlerini daha kolay ve güvenli hale getirir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.