header
QR Kod
Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları

Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları

2.39.3 geliştirici Halfbrick Studios
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
2.39.3
Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
Halfbrick Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.halfbrick.fruitninjax
Şimdi İndir

Fruit Ninja 2 Aksiyon Oyunları Hakkında Daha Fazla

Fruit Ninja, 10 yılın ardından kılıç sallayabileceğinden çok daha fazla meyveyle dopdolu bir şekilde geri döndü! İster reflekslerin keskin olsun, ister bilgeliğin derin olsun, ister organik yiyeceklerden nefret ediyor ol; Fruit Ninja 2 sana aksiyonla dolu zaman dilimleri boyunca eğlenceli, sürükleyici oyunlar sunmayı vadediyor. O zaman daha neyi bekliyorsun? Kılıcını çek ve dilimlemeye hazır ol!

Bu oyun, Angry Birds, Subway Surfers, Temple Run gibi klasik mobil oyunlara benzeyen ve eski günlerden en sevdiğiniz anılara geri dönmenizi sağlayan bir oyun. Jetpack Joyride, Plants vs Zombies, Clash of Clans, Candy Crush gibi popüler oyunlara da benzerlik gösteriyor. Bu oyun sizlere nostaljik bir deneyim sunuyor.

Oyunun özellikleri arasında, orijinal modlar arasından tek başınıza yarışabileceğiniz Arcade, Zen veya Klasik gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca Mini Oyun Karıştırma ve ritmik dilimleme modu Fruitar Hero ile heyecan seviyenizi daha da artırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenmek isterseniz ise dünyanın dört bir yanından oyuncularla gerçek zamanlı çok oyunculu modlarda meyve dilimleyerek yarışabilirsiniz.

Bu oyunun en dikkat çekici özelliklerinden biri de tüm yeni kılıçları ve güçlendiricileri karıştırarak kombolarınızı ve puanlarınızı en üst seviyeye çıkarabilmeniz. Ayrıca yeni karakterler, dış görünümler ve sataşma paketleri de oyunun içindeki ninjanın karakterini dışa vurmanızı sağlıyor.

Rahatlamak ve eğlenceli bir deneyim yaşamak için ise her bir arenanın kendi görselleri ve müzikleriyle farklı konumların güzelliğini hissedebilirsiniz. Bu sayede oyunun içinde kaybolup, gerçek dünyanın stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Oyunun gizlilik politikası ve hizmet kullanım koşulları da oyuncuların bilgilerinin ve gizliliğinin korunması için önemli konuları kapsıyor. Bu sayede oyuncuların güvenli bir deneyim yaşamaları sağlanıyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.