below header
QR Kod
Fruit Ninja®

Fruit Ninja®

3.50.4 geliştirici Halfbrick Studios
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
Fruit Ninja® Fruit Ninja® Fruit Ninja® Fruit Ninja® Fruit Ninja® Fruit Ninja®

En Son Versiyon

Versiyon
3.50.4
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
Halfbrick Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.halfbrick.fruitninjafree
Şimdi İndir

Fruit Ninja® Hakkında Daha Fazla

Meyveleri dilimleyin, bombayı değil - Fruit Ninja aksiyonuna başlamanız için bilmeniz gereken tek şey bu! Klasik modda ne kadar uzun süre dayanabileceğinizi görmek için kendinize meydan okuyun, Arcade modda bir rekor kırın veya Zen modda meyve dilimleme becerilerinizin antrenmanını yapın. Geniş bıçak yelpazesi ve dövüş okulları kesme işinde sizi zirveye taşımak için emrinize amadedir.

Bu uygulama, mini oyunlar ile meyveleri dilimlemeyi ve oyuncuların becerilerini test etmeyi amaçlayan bir oyunudur. Dilimleme oyunlarında en sevdiğiniz meyveleri keserek yeni yollar deneyebilir ve oyuna hakimiyetinizi ölçebilirsiniz. Ayrıca günlük Meydan Okuma etkinliklerine katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Bireysel olarak mücadele etmek yerine arkadaşlarınızla yarışarak ninja becerilerinizi gösterebilir ve skor tahtalarında en üst sıraya çıkabilirsiniz.

Bu oyunda özel turnuva etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu etkinliklerde diğer ninjalara karşı savaşarak eşsiz bıçaklar ve dövüş okulları kazanma şansınız vardır. Ayrıca her gün oyuna giriş yaparak kendinizi keskinleştirebilir ve diğer oyun modlarında kullanabileceğiniz günlük ödüller kazanabilirsiniz.

Bu uygulama, kılıç kullanarak meyveleri dilimleme oyununun en iyi zamanını yaşamak için tasarlanmıştır. Bağımlılık yaratan ve aksiyon dolu bir oyun deneyimi sunar. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır, bu da uygulamanın isteğe bağlı satın alma özelliği içermesidir. Bu özelliği, cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulamanın kullanıcılarının gizlilik politikasını okumaları önemlidir. Bu politika, uygulamanın http://halfbrick.com/pp adresinde bulunmaktadır. Ayrıca uygulamanın hizmet koşullarını da okumanız önerilir. Bu koşullar, uygulamanın http://halfbrick.com/tos adresinde yer almaktadır. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa, fruitninja@halfbrick.com adresinden uygulama geliştiricilerine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.