header
QR Kod
Fruit Crush-Merge Fruit Melon

Fruit Crush-Merge Fruit Melon

1.5.7 geliştirici iJoyGame
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Fruit Crush-Merge Fruit Melon Fruit Crush-Merge Fruit Melon Fruit Crush-Merge Fruit Melon Fruit Crush-Merge Fruit Melon Fruit Crush-Merge Fruit Melon Fruit Crush-Merge Fruit Melon

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.7
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
iJoyGame
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
free.fruit.match.watermelon
Şimdi İndir

Fruit Crush-Merge Fruit Melon Hakkında Daha Fazla

Fruit Crush - Merge Watermelon is a very addictive and interesting game, it looks very simple, but when you actually play the game, you will find it has a certain degree of difficulty, maybe you can't even stop.

Bu yeni ve popüler oyun, benzersiz bir karpuz sentez oyunudur. Eğer 2048 oyununun oynanışını seviyorsanız, branda yeni bir karpuz oyunu olan Meyve Ezmeli - Karpuz Birleştirme oyunumuzu da sevebilirsiniz.

Bu bir birleştirme oyunu olup, aynı zamanda bir eleme oyunu olarak da nitelendirilebilir. Kontrolü elinize alın ve aynı iki meyveyi birleştirerek yeni bir meyve elde edin. Birleştirilen meyvenin büyüklüğü de artacaktır.

Bu Karpuz oyununun özellikleri: 1. Başlaması son derece kolay, ancak karpuz elde etmek zor. 2. Bağımlılık yapıcı. 3. Bölünmüş zamanınızı doldurabilir ve kısa bir süre içinde boş zamanınıza eğlence ve dinlenme sağlar. 4. Tamamen ücretsiz ve WiFi gerektirmez.

Bu Karpuz oyununu nasıl oynayabilirsiniz: 1. Ekranı hedefleyerek meyveyi düşürmek istediğiniz yere dokunun. 2. İki aynı meyveyi birleştirin ve yeni bir meyve elde edin. 3. "Yok Et" ve "Titreşim" işlevlerini kullanarak istenmeyen meyveleri yok edin ve meyvelerin pozisyonunu değiştirin. 4. Bu meyveleri birleştirin ve büyük bir karpuz elde edin!

Karpuz oyunu ile meyve dolu bir yolculuğa hazır olun! Hemen başlayın ve bu Karpuz oyununu oynayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.