header
QR Kod
Frozen Frenzy Mania - Match 3

Frozen Frenzy Mania - Match 3

2.7.2g geliştirici Storm8 Studios
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
Frozen Frenzy Mania - Match 3 Frozen Frenzy Mania - Match 3 Frozen Frenzy Mania - Match 3 Frozen Frenzy Mania - Match 3 Frozen Frenzy Mania - Match 3 Frozen Frenzy Mania - Match 3

En Son Versiyon

Versiyon
2.7.2g
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
Storm8 Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.storm8studios.icecream
Şimdi İndir

Frozen Frenzy Mania - Match 3 Hakkında Daha Fazla

Maç dondurma, çerez duvarlarını kırmak ve zorlu engellerle dolu bu lezzetli maceraya jöleleri çoğaltmak için davranır. Öğrenmesi kolay, ama usta zor. Haftalık etkinlikler, tatlı ödüller ve tatmin edici zorluklar için hazır olun!

Piper Penguen ve arkadaşları, dondurma için açlıktan kıvranıyor ve sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Bu tatlı ve eğlenceli oyun, zorlukları çözerek onların tatlı dişlerini sevindirmenizi sağlıyor. App Store'da en zorlu maç-3 bulmaca oyununu oynayabilirsiniz. Oyun, her hafta yeni seviyeler eklenerek 1000'den fazla lezzetli seviyeye sahip.

Oyun modlarıyla daha fazlasını elde etmek için tatlı kombinasyonlar oluşturun. Super Sundae'leri toplayın veya sakız balıklarını ortaya çıkarın. Eğlenceli etkinliklerde yarışın, lezzetli bir turnuva düzenleyin ve kar taneleri toplayarak değerli ödüller kazanın. Ayrıca, yüksek puanınızı artırmak için Rainbow Pop, Mega Scoop, Krem Şanti gibi power-up'ları kullanabilirsiniz.

Oyunda, ağız sulandıran dondurma manzaralarıyla dolu bir dünyayı keşfedebilirsiniz. Facebook arkadaşlarınız ve dünya genelindeki diğer oyuncularla yarışarak eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

Eğlenceye katılın ve Frozen Frenzy Mania ile en iyi maç-3 mücadelesini yapın! Storm8 oyunlarının diğerlerini de keşfetmek için web sitesini, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. Bu oyun, tatlı kombinasyonlar oluşturarak ve zorlukları çözerek dondurma severlerin en sevdiği oyunlardan biri olacak.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.