below header
QR Kod
Friendly Sosyal Tarayıcı

Friendly Sosyal Tarayıcı

8.2.6 geliştirici Friendly App Studio
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
Friendly Sosyal Tarayıcı Friendly Sosyal Tarayıcı Friendly Sosyal Tarayıcı Friendly Sosyal Tarayıcı Friendly Sosyal Tarayıcı Friendly Sosyal Tarayıcı

En Son Versiyon

Versiyon
8.2.6
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
Friendly App Studio
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
io.friendly
Şimdi İndir

Friendly Sosyal Tarayıcı Hakkında Daha Fazla

Friendly: Tüm Sosyal Medya Platformlarınız için Tek Nokta

Reklamsız bir sosyal medya deneyiminin keyfini çıkarın ve Friendly ile kolay video indirme seçeneklerinden yararlanın. Birden fazla uygulamanın karmaşasına takılmadan tüm sevdiğiniz sosyal platformlara verimli bir şekilde erişin.

17 milyondan fazla mobil indirme!

Hafif mobil web sitesinin bir uzantısı olarak tasarlanmış olup, pilinizi, depolama alanınızı ve veri kullanımınızı korurken haber akışınız üzerinde kontrolü size geri verir.

Sosyal Tarayıcı Tonlarca uygulama indirmenize gerek yok! Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, Reddit vb. hepsi Tek Uygulamada!

Video İndirme Videolarınızı kolayca kaydedin ve daha sonra izleyin veya paylaşın. Fotoğraflarınız için de geçerli.

Gizliliğinizi Geri Kazanın Sosyal ve tıklama izleyicilerini engelleyin. PIN veya Parmak İzi Kilidi kullanın.

Haber Akışınızı Kişiselleştirin Android cihazlar için yepyeni Anahtar Kelime Filtreleme özelliği iki şekilde çalışır: Politik gönderilerden sıkıldıysanız, “seçim”, “Cumhuriyetçi” veya “Demokrat” anahtar kelimelerini içeren gönderi ve makaleleri gizlemek için Anahtar Kelime Filtrenizi ayarlayın ve işte: Bu kelimeleri içeren herhangi bir gönderi haber akışınızda görünmez.

Tersine, daha fazla kedi gönderisi görmek (veya yakın bir arkadaşınızdan) istiyorsanız, konuları ve kullanıcıları vurgulamak için bir Anahtar Kelime Filtresi ayarlayabilirsiniz. Fb'nin ideal olmayan algoritmasına neden razı olasınız ki, Friendly ile haber akışınızı tam kontrol edebilirsiniz?

Friendly'i Neden Seveceksiniz • Videolarınızı veya fotoğraflarınızı indirin • Anahtar Kelime Filtreleri ile haber akışınızı kontrol edin • Haber akışınızı En Yeni gönderilere göre sıralayın • Arkadaşlarınızla mesajlaşmak için başka bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyacınız yok • Hesabınızı Parmak İzi ve Şifre Kilidi ile güvence altına alın • Birden fazla sosyal medya hesabı arasında hızlıca geçiş yapın • Otomatik gün/gece temaları • Pil tasarrufu için AMOLED modu • Bildirim için sessiz saatler • PIN veya Parmak İzi Kilidi ile daha iyi gizlilik • Güzel Malzeme temaları

Eğer Friendly sizin için çalışmıyorsa, lütfen bize bir e-posta göndererek ne yapabileceğimizi bize bildirin. android@friendly.io

Bu uygulama erişilebilirlik hizmetlerini kullanır

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.