header
QR Kod
Friendbase - Virtual World

Friendbase - Virtual World

3.9.785 geliştirici Friendbase AB
(0 İncelemeler) Mart 23, 2024
Friendbase - Virtual World Friendbase - Virtual World Friendbase - Virtual World Friendbase - Virtual World Friendbase - Virtual World Friendbase - Virtual World

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.785
Güncelle
Mart 23, 2024
Geliştirici
Friendbase AB
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
air.com.friendbase.android
Şimdi İndir

Friendbase - Virtual World Hakkında Daha Fazla

You are Unique!

Friendbase, 2D Sanal Dünya'ya hoş geldiniz! Kendinizi ifade edebileceğiniz sosyal bir merkez!

Avatarınız için bir sürü eğlenceli tarz ve kıyafet arasından seçim yapın.

Sanal sohbet odalarımıza atlayın ve dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurun!

Character creation:

Hayal gücünüzü zorlayın ve istediğiniz oyuncuyu yaratın! Saç ve göz renklerinden burun ve ağız şekline kadar sanal kendinizi belirleyebileceğiniz birçok seçenek sunuyoruz. Şu anda 20'den fazla saç modeli ve renk seçeneği bulunuyor, böylece kendinizi gösterebileceğiniz çeşitlilik sağlıyoruz. Ayrıca avatarınızı giydirmek için kullanabileceğiniz 100'den fazla eşya da mevcut.

Oyunlar veya etkinlikler aracılığıyla topladığınız paralar ile arkadaşlarınızla gösteriş yapabileceğiniz birçok havalı eşya satın alın. Çantalar ve bavullar gibi aksesuarlarımız var. Özel etkinlikler sırasında sınırlı süreli aksesuarlar da bulunuyor, bu yüzden güncellemelerimizi takip etmeyi unutmayın. Özel etkinlikler sırasında sınırlı süreli kıyafetlere de erişebilirsiniz. Bu, kendi yaşam deneyiminizi, metaverse karakterinizle yaratırken tarzınıza ve havalılığınıza katmak için birçok yoldan sadece biri.

Evcil hayvanlar!

Friendbase'de yanınızda olan bir arkadaştan daha keyifli çok az şey var, artık bu mümkün. Köpekler, kediler, tavşanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli evcil hayvanlara sahip olabilirsiniz!

Oda özelleştirme:

Aksesuarlardan mobilyalara kadar 600'den fazla öğeyi keşfedin. Evet, mobilyalar kendi özelleştirilebilir yerinizi dekore etmek için kullanılabilir! Odanızı istediğiniz gibi dekore edin ve arkadaşlarınızın odalarını da ziyaret edin. Kendi seçtiğiniz bir ortamda sosyalleşmek ve dekoratif ruhunuzu göstermek için harika bir yol!

Decorating sadece odanızı mobilyalamaktan ibaret değil, aynı zamanda konumu da değiştirebilirsiniz. Neden kendi yatınızı veya Hawaii'deki bir plajda bir odaya sahip olmayasınız, burada arkadaşlarınızı güneş batımı partisine davet edebilirsiniz?

Sosyal:

Friendbase'in Dünyasında sanal bir vatandaş olun!

Spor odalarından gizemli bir malikane, bizim çeşitli odalar koleksiyonumuzda hepsine sahibiz. Sizi sağladığımız kadarıyla çeşitli ortamlarda sosyalleşebilmeniz önemlidir.

Sosyal etkinlikler genel sunucuların ötesine geçer ve kendi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz! Odanızı tatil kutlamaları için süsleyin ve arkadaşlarınızla kendi kişisel partinizi düzenleyin. Oyununuzu başlatın ve etkinlik sekmesine gidin. Oradan, plaj partileri, kahve molası ve bahçe partileri gibi farklı ve eğlenceli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Bu etkinlik

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.