header
QR Kod
Free Fire MAX

Free Fire MAX

2.103.1 geliştirici Garena International I
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Free Fire MAX Free Fire MAX Free Fire MAX Free Fire MAX Free Fire MAX Free Fire MAX

En Son Versiyon

Versiyon
2.103.1
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Garena International I
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dts.freefiremax
Şimdi İndir

Free Fire MAX Hakkında Daha Fazla

[Yeni Etkinlik - Kaos]

Yeni bir etkinlikle birlikte oyuncuların maçlarda karşılaşabilecekleri tuhaf olaylara oy verebilecekleri heyecan verici bir mekanizma geliyor. Bu mekanizma içinde her şey mümkün; kontrol dışı uçak rotaları, genetiği değiştirilmiş mantarlar ve sıra dışı Malzeme Desteği mekanizmaları bulunuyor. Bu yeni etkinlik olan Siber Ada 2.0 sayesinde oyuncular, oy verme yoluyla maçlarda yaşanacak tuhaf olayların seyrini belirleyebilecekler. Bu heyecan verici mekanizma ile oyuncuların her şeyi kontrol edebilecekleri bir dünya yaratılıyor.

Çelik Yol'un arazisi ve sanatsal unsurları yeniden düzenlenerek, yeni versiyon olan Siber Ada 2.0 sayesinde bölgenin yağmalanması daha da kolay hale getiriliyor ve EÇ Dereceli harita havuzunda bir yer kazanıyor. Geçit Meydanı ve Harç Harabeleri'ni çevreleyen çöl ovalarının yerini yeşillikler ve yapılar alıyor ve yağmalanabilir alanlar genişletiliyor. Ayrıca, oyuncuların keşfedebileceği birçok başka harita dengeleme ayarı da mevcut. Siber Ada'nın dosya boyutunun önemli ölçüde azaltılması sayesinde, artık cihazların depolama alanında daha az yer kaplıyor.

Yeni karakter olarak 16 yaşındaki yaratıcı deha Ryden, düşmanların hareketlerini sınırlayan ve zamanla hasar veren robotik bir örümceği serbest bırakıyor. Bu yeni karakter sayesinde oyuncular, daha stratejik bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.

Free Fire MAX, ayrıcalıklı özellikler ile Battle Royale tecrübesini sunuyor. Özel Firelink teknolojisi sayesinde oyuncular, diğer Free Fire oyuncuları ile tam performans oyun modlarını oynayabiliyor. Ultra HD çözünürlük ve nefes kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrine adım atıyorlar. Oyunun amacı hayatta kalan son kişi olmak olduğu için oyuncular, pusular kurup, keskin nişancı tüfekleri ile rakiplerini avlamaya çalışıyorlar.

50 oyuncunun terk edilmiş bir adaya paraşütle atladığı ve aralarından sadece bir kişinin adadan kurtulabileceği bu oyunda, 10 dakika boyunca oyuncular teçhizat ve hayatta kalmalarına yardım edecek silahları toplamaya çalışıyorlar. Yenilenmiş ve geliştirilmiş grafikler sayesinde oyuncular, başlangıçtan sona kadar zengin bir Battle Royale tecrübesi yaşıyorlar. Ayrıca, oyun içi sesli sohbet sayesinde 4 kişilik takımlar oluşturulabiliyor ve takımlar arasındaki iletişim kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Ayrıca, Firelink teknolojisi sayesinde mevcut Free Fire hesabına giriş yapılabilir ve oyunun tadı çıkarılabilir. Gizlilik sözleşmesi ve kullanım koşulları da oyuncuların bilgisine sunuluyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.