header
QR Kod
Fransızca Öğren: Konuşma

Fransızca Öğren: Konuşma

3.9.22 geliştirici LuvLingua
(0 İncelemeler) Haziran 03, 2024
Fransızca Öğren: Konuşma Fransızca Öğren: Konuşma Fransızca Öğren: Konuşma Fransızca Öğren: Konuşma Fransızca Öğren: Konuşma Fransızca Öğren: Konuşma

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.22
Güncelle
Haziran 03, 2024
Geliştirici
LuvLingua
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.silvermoonapps.luvlingualearnfunfrenchlanguage
Şimdi İndir

Fransızca Öğren: Konuşma Hakkında Daha Fazla

Fransızca Öğrenin bir eğitim uygulamasıdır ve sizlere eğlenceli oyunlar ile Fransızca başlangıç ve orta düzeyde dil seviyelerinde konuşma ve yazmayı öğrenmeyi sunar.

Tamamen eğlenceli bir şekilde HIZLI ve KOLAYCA Fransızca konuşmayı öğrenin. Bu, çevrimdışı bir Fransızca öğrenme uygulaması bu yüzden internet bağlantısına gerek olmadan her yerde öğrenebilirsiniz! ÜCRETSİZ olarak indirin!

FARKLI ÖĞRENME STİLLERİ Fransızcanın nasıl konuşulacağını ve Fransızcanın nasıl yazılacağını öğrenmeye çalışıyorsan, bu eğitici uygulama tam da senin için. Bu uygulama, başlangıç ve orta düzeyde kurslar ile eğlenceli oyunlar kullanır ve Fransızca konusunda sağlam bir temel oluşturur. Bu Fransızca kursu farklı öğrenme stilleri sağlar: - Görsel (Resim Quizi) - İşitsel (Dinleme Quizi) - Okuma-Yazma (Çoktan Seçmeli Quiz, Kelime Tahmini) - Kinestetik (Animasyon Oyunu) Tüm yaşlar için uygundur, ve Fransızcanın nasıl hızla öğrenileceğini öğretir; bu uygulama oldukça yardımcıdır ve etkilidir.

DİL KILAVUZU SETLERİ & YARARLI KATEGORİLER Fransızca öğrenmek için bu uygulamayı kullanarak; selamlaşma, diyaloglar, sayılar, hobiler, konaklama, sıfatlar, hayvanlar, renkler, kıyafetler, ülkeler, yönler, acil durumlar, yiyecek, dil zorlukları, sorular, kalıplar, cümleler ve Fransızcada bulunan diğer kelimeleri içeren dil kılavuzunu edineceksiniz. Bu Fransızca kursuyla, faydalı olacak şekilde kategorilere ayrılmış birçok ortak kelime ve ifadeyi öğreneceksiniz.

AYARLAR, ARAMA, ALFABE & OYUN BÖLÜMÜ Uygulamanın Alfabe Bölümünde, Fransızca karakterler ile telaffuzları tanımayı ve okumayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, anadili Fransızca olan konuşmacıların açık bir telaffuz ile oluşturduğu yüksek kalite ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Ayarlar Bölümü; kullanıcı dilini değiştirmenizi, cevap penceresini gizlemenizi, günlük kelime bildirimlerini kapatmanızı ve Latin alfabesine dönüştürmeyi kapatmayı sağlar ve de Arama kısmından bir kelimeyi hızla bulabilirsiniz. Her gün yeni kelimeler çalışıp Fransızca öğrenebilir ve Oyunlar Bölümünde pratik yapabilirsiniz.

HQ ANA DİL KONUŞURU KİŞİLERDEN GERÇEK SESLENDİRMELER Kelime ve ifadeler ana dil konuşuru kişiler tarafından İngilizceye, Arapçaya, Çinceye (basitleştirilmiş ve geleneksel karakterler), Çekçeye, Dancaya, Felemenkçeye, Finceye, Fransızcaya, Almancaya, Endonezyacaya, İtalyancaya, Japoncaya, Kmerceye, Koreceye, Malayc

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.