header
QR Kod
Fransızca öğren - cümleler

Fransızca öğren - cümleler

3.2.7 geliştirici FunEasyLearn
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Fransızca öğren - cümleler Fransızca öğren - cümleler Fransızca öğren - cümleler Fransızca öğren - cümleler Fransızca öğren - cümleler Fransızca öğren - cümleler

En Son Versiyon

Versiyon
3.2.7
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
FunEasyLearn
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.funeasylearn.phrasebook.french
Şimdi İndir

Fransızca öğren - cümleler Hakkında Daha Fazla

Oynamak, öğrenmek ve konuşmak – günlük Fransızca konuşmalar için yaygın cümleler keşfedin!

FunEasyLearn, dünya çapında insanların yabancı dil öğrenme sürecine ücretsiz olarak yardım etmek amacıyla birçok uygulama geliştirmiştir. Bu uygulamalar arasında Fransızca Öğrenme uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde, 5.000'den fazla Fransızca cümle öğrenerek hem eğlenir hem de hızlı bir şekilde Fransızca öğrenebilirsiniz.

Fransızca Öğrenme uygulaması, 60 farklı dil seçeneği sunarak anadiliniz bazında Fransızca öğrenmenize yardımcı olur. Bu sayede, hangi ülkeden olursanız olun, Fransızca cümleleri kendi dilinizde anlayarak kolayca öğrenebilirsiniz. Üstelik bu uygulama, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kullanılabilmektedir.

Uygulamanın içerisinde yer alan 11 eğlenceli oyun sayesinde, dinleme, yazma ve konuşma becerilerinizi pratik yapabilirsiniz. Ayrıca, 4 farklı öğrenme seviyesi sayesinde Fransızca öğrenmeye yeni başlayanlar için de uzman seviyede olanlar için de uygun bir öğrenme ortamı sunulmaktadır.

Fransızca konuşma konu başlıkları arasında selamlaşma, arkadaşlarınızla konuşmalar, seyahat, alışveriş, iş gibi konular yer almaktadır. Bu sayede, gerçek hayat konuşmalarında kullanabileceğiniz cümleleri öğrenerek Fransızca'yı akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde ayrıca, Fransızca kelime bilginizi geliştirmek için de çeşitli özellikler bulunmaktadır. Örneğin, en yaygın kullanılan anlatımları içeren bir konuşma kılavuzu, rastgele kategoriler seçerek konu ve alt konuları belirleme gibi özellikler sayesinde Fransızca becerilerinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.