below header
QR Kod
Fotoğraf Video Yapıcı

Fotoğraf Video Yapıcı

2.4.5 geliştirici Eco Mobile Editor
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
Fotoğraf Video Yapıcı Fotoğraf Video Yapıcı Fotoğraf Video Yapıcı Fotoğraf Video Yapıcı Fotoğraf Video Yapıcı Fotoğraf Video Yapıcı

En Son Versiyon

Versiyon
2.4.5
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
Eco Mobile Editor
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vtool.photovideomaker.slideshow.videoeditor
Şimdi İndir

Fotoğraf Video Yapıcı Hakkında Daha Fazla

Fotoğraf video yapımcısı uygulaması, en sevdiğiniz fotoğraflardan ve şarkılardan güzel ve benzersiz videolar oluşturmanıza yardımcı olacak harika bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu uygulama, her yaştan ve yaratıcı seviyedeki kullanıcıların kolaylıkla benzersiz çalışmalar yaratmasına olanak tanır.

Şarkılı fotoğraflardan video oluşturmaya yönelik bir uygulama, sadece fotoğraflar ve müzikleri bir araya getirmekle kalmaz, aynı zamanda size benzersiz ve etkileyici videolar oluşturmanız için bir dizi düzenleme özelliği sunar. Bu özellikler arasında geçiş efektleri, videonun uzunluğu ve oranı gibi içeriğinize ve isteklerinize uyacak şekilde özelleştirme seçenekleri de bulunur.

Müzikli Fotoğraf Video Yapıcı'nın ana işlevleri arasında şunlar bulunur:

- Fotoğraf seçme: Uygulama, kendi tarzınıza uygun ve anlamlı fotoğraflar seçmenizi kolaylaştırır. Mutlu aile fotoğraflarından komik anlara, önemli etkinliklere kadar her türlü fotoğrafı kullanarak benzersiz ve kişiselleştirilmiş videolar oluşturabilirsiniz.

- Müzik ekleme: Uygulamayla sadece kişisel cihazınızdan müzik eklemekle kalmaz, çevrimiçi müzik mağazasından da zengin bir seçim yapabilirsiniz. Canlı pop müziği veya yumuşak klasik müziği sevenler için doğru müziği bulmak çok kolay olacak.

- Ses çıkarma: Fotoğraf ve müzik içeren Video oluşturucu, videodan ses çıkarmanıza da olanak tanır. Böylece, unutulmaz anlarınızın seslerini yeni videolarınızla birleştirerek hiçbir zaman kaybolmayacak bir anı oluşturabilirsiniz.

- Yüksek kaliteli video dışa aktarma: Uygulama, 2k'ya kadar çözünürlükleri destekleyen profesyonel bir video oluşturucudur.

- Benzersiz geçişler ve efektler: Videolarınızı canlı ve ilgi çekici hale getirmenin anahtarı olan çeşitli geçiş efektlerine sahip bir uygulama. Görüntülerinizin yumuşak geçişlerinden sanatsal hareketlere kadar birçok seçenekle, sizin yaratıcılığınızı ifade etmenize olanak sağlar.

- Esnek video çerçeveleri, süre ve oran: Kullanıcıların yaratıcılıklarını sınırsız bir şekilde ifade etmelerini sağlayan özelleştirilebilir video çerçevesi, süresi ve en-boy oranı. Sosyal hikayeler için dikey video, farklı platformlarda paylaşmak için yatay video ve hatta diğer platformlarla uyumlu olacak şekilde kare video oluşturabilirsiniz.

Şarkılı Fotoğraf Video Yapıcı'nın kullanımı da oldukça kolaydır. Fotoğraf albümünüzden bir fotoğraf seçin, en sevdiğiniz şarkıyı ekleyin ve geçiş efektleri, çerçeveler, süre gibi ayarları yaparak videonuzu özelleştirebilirsiniz. Son olarak, videonuzu kaydedip sosyal ağlar aracılığıyla ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu uygulama, hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak size unutulmaz bir video deneyimi sunar. Fotoğrafl

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.