header
QR Kod
Followme-Social Trading

Followme-Social Trading

6.4.7 geliştirici Follow Me Technology Limited
(0 İncelemeler) Nisan 06, 2024
Followme-Social Trading Followme-Social Trading Followme-Social Trading Followme-Social Trading Followme-Social Trading Followme-Social Trading

En Son Versiyon

Versiyon
6.4.7
Güncelle
Nisan 06, 2024
Geliştirici
Follow Me Technology Limited
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fm.fm
Şimdi İndir

Followme-Social Trading Hakkında Daha Fazla

FOLLOWME is an open trading community. Traders and investors worldwide can publish trading strategies in real-time, share experiences and ideas, and the system supports the connection of MT4 accounts of more than 4,000 brokers worldwide.

Bu uygulama, yatırımcıların kendi ticaret enstrümanlarına (forex, altın, petrol, kripto para vb.) ve ticaret tercihlerine göre daha iyi ticaret performansına sahip sinyal sağlayıcılarına abone olmalarını ve COPYTRADE aracılığıyla işlemlerini otomatik olarak kopyalamalarını sağlamaktadır. Bu sayede yatırımcılar kar hedeflerine ulaşabilirler. Sinyal sağlayıcılarının her adımı sistematik olarak kaydedilir ve yayınlanır, böylece kullanıcılar geçmiş ve performanslarını kolayca erişebilir ve anlayabilirler.

Dünya çapında 890.000'den fazla kullanıcı FOLLOWME'ye katılmıştır. Biz kullanıcı odaklı ve teknolojiyi iyi amaçlar için kullanma konseptine bağlıyız ve teknolojide sürekli yenilik yaparak dünyanın en popüler ticaret topluluğu olmayı hedefliyoruz. Bu sayede işlemlerin şeffaf ve kolay olmasını sağlıyoruz.

【Dünya çapında tanınan ticaret topluluğu】 - Trader'lar mükemmel hesap performansı ile aboneleri çekerek abonelik ücretleri kazanırlar. - FOLLOWME, küresel sinyal sağlayıcılara toplamda 2.400.000 $ abonelik ücreti getirmiştir. - Aboneler tek tıkla işlemleri takip edebilir ve kopyalayabilir ve seçebilecekleri 30.000'den fazla sinyal sağlayıcı bulunmaktadır. - FOLLOWME, küresel abonelere toplamda 5.300.000 $ takip ederek kazanç getirmiştir.

【Güvenli ve güvenilir kopya ticaret sistemi】 - 7 * 24 saat sistem gerçek zamanlı risk kontrolü, fonların güvenliğini sağlamak için. - Milisaniye düzeyinde kopyalama oranı %87'den fazladır, bu sayede kullanıcılara sorunsuz bir kopyalama deneyimi sunulur. - Kişiselleştirilmiş takip ayarları, ticaret tercihlerine göre sinyal sağlayıcıları filtreleme ve ticaret enstrümanları, takip oranları ve sermaye koruma gibi risk kontrol ayarları yapma imkanı sağlar. - XM, Exness, FBS, Doo Prime, OctaFX, Oanda, FXTM, IC Markets vb. 4.000'den fazla brokerı destekleyen çapraz broker kopyalama özelliği mevcuttur.

【Çok boyutlu hesap veri analizi】 - Kullanıcı, broker'ın MT4 sunucusunu arayarak ve mevcut hesapla bağlantı kurarak bir hesap analizi sayfası oluşturabilir. - Performans, sıralama, abone olma ve sipariş gibi dört farklı açıdan çok boyutlu ve görsel istatistiksel analiz sayesinde ticari hesapların performansını kapsamlı bir şekilde ölçebilirsiniz.

【Kişiselleştirilmiş öneri içeriği】 - Yatırımcıların davranışlarına göre binlerce kişinin içeriğini önererek, strateji tartışmaları, sektör haberleri, kullanıcı röportajları, broker değerlendirmeleri ve FCA düzenleyici kurumlarının önemli haberleri gibi içerikler sunulur.

【FOLLOWME Yarışması】 - Küresel ticaret kullanıcıları için iki kez yılda düzenlenen ticaret yarışmaları, kullanıcılara ticaret becerilerini sergileyebilecekleri bir platform sunmay

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.