header
QR Kod
Firefox Focus tarayıcısı

Firefox Focus tarayıcısı

125.3.0 geliştirici Mozilla
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Firefox Focus tarayıcısı Firefox Focus tarayıcısı Firefox Focus tarayıcısı Firefox Focus tarayıcısı Firefox Focus tarayıcısı Firefox Focus tarayıcısı

En Son Versiyon

Versiyon
125.3.0
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Mozilla
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.mozilla.focus
Şimdi İndir

Firefox Focus tarayıcısı Hakkında Daha Fazla

Hiç kimse izlemiyormuş gibi gez. Yeni Firefox Focus çeşitli çevrimiçi takipçileri engeller, hem de onu açtığınız andan kapattığınız ana kadar. Geçmişinizi, parolaları ve çerezleri kolayca silebilir; sizi izleyen reklamları ve diğer istenmeyen şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Çoğu tarayıcının “gizli gezinti” özelliği yeterince kapsamlı ve kullanışlı değildir. Bu nedenle, ücretsiz ve her zaman yanınızda olan Focus, üst düzey gizlilik sağlar. Bunun sebebi ise arkasında, web’deki haklarınız için kâr amacı gütmeden savaşan Mozilla'nın olmasıdır.

OTOMATİK GİZLİLİK

Focus, hiçbir ayar yapmadan neredeyse her türlü web takipçilerini engeller ve geçmişinizi kolayca siler; böylece arkasında hiçbir parola, çerez ve takipçi bırakmadan gizliliğinizi otomatik olarak korur.

DAHA HIZLI GEZİNTİ

Takipçileri ve reklamları kaldırdığınızda, web sayfaları daha az veri aktardığı için daha hızlı yüklenir. Bu da size daha hızlı ve sorunsuz bir gezinti deneyimi sunar.

MOZILLA GÜVENCESİYLE

Bizce herkes internetteki hayatlarının kontrolünü kendi ellerinde tutmalı. Bu amaçla, 1998’den beri Mozilla olarak mücadele ediyoruz. Focus'u kullanarak, internetteki gizliliğinizi korurken aynı zamanda kendi haklarınızı da savunmuş olursunuz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.