header
QR Kod
Filmzie – Movie Streaming App

Filmzie – Movie Streaming App

geliştirici Filmzie
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Filmzie – Movie Streaming App Filmzie – Movie Streaming App Filmzie – Movie Streaming App Filmzie – Movie Streaming App Filmzie – Movie Streaming App Filmzie – Movie Streaming App

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
Filmzie
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.filmzie.platform
Şimdi İndir

Filmzie – Movie Streaming App Hakkında Daha Fazla

Want high-quality movies and shows for FREE? Then you’ve come to the right place! Filmzie is your new favorite streaming platform where you can watch everything from large studio productions with popular actors to new cinema and hidden gems that you can’t find anywhere else. Plus it’s 100% free!

Filmzie, kullanıcılarımızın Filmzie'de bir film izledikleri her seferde, projemizi finanse etmeye ve platformumuza eserlerini sağlayan sinemacılara destek olmaya yardımcı olan kısa reklamlar oynatır.

Orada, genel halk tarafından görülmeyen son derece yetenekli sinemacıların harika filmleri var. Biz bunu değiştirmek için buradayız!

Filmzie'nin tonlarca olağanüstü ÜCRETSİZ içeriği var, bunlar arasında ödüllü filmler, bağımsız filmin en iyisi, akıl almaz kısa filmler, aile filmleri, aydınlatıcı belgeseller ve çok daha fazlası bulunuyor.

Filmzie'deki seveceğiniz şeyler: • Yüzlerce saat ÜCRETSİZ HD kaliteli film • Düzenli olarak yeni filmler eklenir • Ünlü bağımsız sinemacılardan en iyi filmler ve kısa filmleri içeren bağımsız film sahnesi • Üyelik veya ücret yok - tamamen ÜCRETSİZ film izleme • Filmlerimizi izleyerek, bağımsız sinemacılara ve küçük stüdyo üretimlerine destek olursunuz

Filmzie'deki tüm filmler telif hakkı korumalı ve tamamen yasal olarak izlenebilir. Tüm şart ve koşulları buradan görebilirsiniz: https://filmzie.com/legal/en

Filmzie'ye hoş geldiniz - Gerçek Film Severler için Ücretsiz Yayın!

Lütfen dikkat: Eğer herhangi bir filmde siyah çubuklar fark ederseniz: Bu bir sorun değildir. Ayrıca 4:3 oranında klasik içerikler de sunuyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.