below header
QR Kod
Filmora - video düzenleyici

Filmora - video düzenleyici

13.1.86 geliştirici FilmoraGo Studio
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
Filmora - video düzenleyici Filmora - video düzenleyici Filmora - video düzenleyici Filmora - video düzenleyici Filmora - video düzenleyici Filmora - video düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
13.1.86
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
FilmoraGo Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wondershare.filmorago
Şimdi İndir

Filmora - video düzenleyici Hakkında Daha Fazla

Filmora video düzenleyici (Eski adı, FilmoraGo video düzenleyici) - 1000'den fazla müzik, 5000'den fazla çıkartma ve filtre, metin, ses, emoji, arka planlar vb. ile YouTube ve Tik Tok için kullanımı kolay bir video düzenleyici ve film yapımcısı. Dakikalar içinde inanılmaz videolar oluşturmak için klipleri kırpın, müzik, geçiş efektleri, metin, emoji ve filtreler ekleyin. Şablonlar, TikTok, Instagram Reels, YouTube veya istediğiniz her yerde kendi filmlerinizi oluşturmanıza yardımcı olur! Filmora video düzenleyici ile zamandan tasarruf edecek ve çok eğleneceksiniz.

Şimdi Filmora video düzenleyiciyi kullanarak yüksek kaliteli videolar oluşturmak çok kolay! Bu uygulama, güçlü ancak basit özellikler sunarak video düzenleme sürecini daha kolay ve keyifli hale getiriyor. Sezgisel zaman çizelgesi görünümü, birden fazla zaman çizelgesini yönetmeyi kolaylaştırırken, videoları profesyonel bir şekilde kırpma, bölme, çoğaltma, birleştirme ve birleştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca, AI Smart Cutout özelliği sayesinde yüksek doğrulukla her türlü nesneyi kaldırabilirsiniz. Bu uygulamada, 1000'den fazla mükemmel müzik ve ses efektine erişebilirsiniz. Kraliyet ücretsiz müzik kütüphanesi ve yerleşik ses efektleri sayesinde videolarınızı daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Kendi seslendirmelerinizi kaydedip videolara ekleyebilir, istenmeyen parçaları kaldırabilir ve vuruş algılama özelliği sayesinde ses vuruşlarınızı otomatik olarak işaretleyebilirsiniz. Uygulamada ayrıca 5000'den fazla premium çıkartma ve çarpıcı efekte de erişebilirsiniz. Sanatsal altyazılar, fantastik filtreler, PIP (Resim içinde Resim) özelliği, Chroma Key (Yeşil Ekran) ve daha birçok özellik sayesinde videolarınızı daha renkli ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Ayrıca, maskeleme özelliği sayesinde video kliplerinizi kapatıp karıştırabilir ve farklı video efektleri elde edebilirsiniz. Bu uygulama, sosyal medya için mükemmel bir video düzenleyici olarak da öne çıkıyor. Videolarınızı YouTube, Instagram, Facebook, WhatsApp ve daha birçok sosyal medya platformunda paylaşabilir ve film rulonuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca, farklı en boy oranlarında videoları desteklediği için Instagram hikayesi, YouTube videosu ve Tik Tok videosu gibi farklı platformlarda kullanabilirsiniz. Filmora Pro aboneliği sayesinde, tüm bu özelliklere ve ücretli düzenleme malzemelerine erişebilirsiniz. Aylık, yıllık veya sürekli faturalandırma seçenekleriyle abonelik satın alabilir ve istediğiniz zaman otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. Eğer teklif edilirse, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmını abonelik satın aldığınızda kaybedebilirsiniz. Filmora uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için mailer@service.wondershare.com adresine e-posta gönderebilir veya http://support.wondershare.com adresinden destek alabilirsiniz. Filmora video düzenleyici, video oluşturucu ve YouTube için video kesici gibi ücretsiz özellikleri sunan bu uygulamayı hemen deneyin ve yaratıcılığınızı keşfedin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.