header
QR Kod
Filmix Video Düzenleyici

Filmix Video Düzenleyici

2.7.7 geliştirici Pro Video Editor & Music Video Maker Photo Collage
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
Filmix Video Düzenleyici Filmix Video Düzenleyici Filmix Video Düzenleyici Filmix Video Düzenleyici Filmix Video Düzenleyici Filmix Video Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
2.7.7
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
Pro Video Editor & Music Video Maker Photo Collage
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videomaker.editor.slideshow.songs.record.album
Şimdi İndir

Filmix Video Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

Müzikli fotoğrafların Filmix video yapımcısı, benzersiz ve göz alıcı video ve slayt gösterisi oluşturmak için güçlü bir uygulamadır. Yaşam anınızı yaratıcı videolara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca şık özçekimler, romantik videolar yapmanız için fotoğraf düzenleme araçları ve güzellik kamerası da sağlıyoruz.

Filmix Video Maker, fotoğraf editörü ve video düzenleme araçlarının gelişmiş bir kombinasyonudur. Düğün ve doğum günleri gibi özel anlarınızı kaydetmek için kullanabileceğiniz bu uygulama, videolarınızı kesme, ters çevirme, kırpma, bölme, kolajlama gibi işlemler için kullanılabilecek araçlar sunar. Bu sayede videolarınızı daha profesyonel bir şekilde düzenleyebilir ve istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Filmix Video Maker ayrıca videolarınızı parçalara ayırma ve galeri veya albümünüzdeki görüntüleri birleştirme gibi özellikler de sunar. Bu sayede videolarınızı daha akıcı ve düzenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı sıkıştırma özelliği ile daha az yer kaplayacak şekilde kaydedebilirsiniz. Yakınlaştırma, uzaklaştırma ve döndürme gibi özellikler de videolarınızı daha ilginç ve sanatsal hale getirmenize yardımcı olur.

Bu uygulama ayrıca videolarınızın hızını hızlı veya ağır çekim yaparak ayarlamanıza da olanak sağlar. Komik videolar ve orijinal vloglar oluşturmak için de videoyu ters çevirme ve seslendirme gibi özellikler sunar.

Filmix Video Maker'in bir diğer özelliği de malzeme merkezidir. Bu merkezde, videolarınızı farklı filtreler kullanarak güzelleştirebilir ve lisanslı müzikler kullanarak daha eğlenceli ve özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca özel metin stilleri ve yazı tipleri ile videolarınızı daha sanatsal hale getirebilir ve renklendirme özelliği ile de daha canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Filmix Video Maker ayrıca kişiselleştirilmiş özellikler sunar. Bu sayede videolarınızı daha özel hale getirebilirsiniz. Kendi sesinizi veya ses efektlerini kaydedebilir ve kullanabilir, videolarınızı kopyalayabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile videolarınızı mp3 dosyasına dönüştürebilir ve istediğiniz müziği indirebilirsiniz.

Son olarak, Filmix Video Maker ile oluşturduğunuz videoları kalite kaybı olmadan HD kalitesinde dışa aktarabilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca kare temalar ve kırpma modu ile videolarınızı daha estetik bir görünüme kavuşturabilir ve çoklu oranlar desteklenerek farklı boyutlarda videolar oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.