header
QR Kod
FC Draft 24

FC Draft 24

21 geliştirici Football Lover Games
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
FC Draft 24 FC Draft 24 FC Draft 24 FC Draft 24 FC Draft 24 FC Draft 24

En Son Versiyon

Versiyon
21
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
Football Lover Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.FootballLoverGames.FUTCardCreator
Şimdi İndir

FC Draft 24 Hakkında Daha Fazla

Simulate Drafts.
.

Bu uygulama, futbol kartları oluşturmanıza olanak sağlar. Futbol kartlarınıza kendi fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz. Bölünmüş pozlar otomatik olarak kaldırılır. Bunun yanı sıra, kendi futbol takımlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Uygulama, Lider Tablolarıyla birlikte Draft Simulator'ü de içerir. Bu sayede, oyundaki tüm oyunculara erişebilirsiniz ve kendi fotoğrafınızın yanı sıra kedinizin ya da köpeğinizin fotoğrafını da ekleyebilirsiniz. Arka plan kaldırma konusunda endişelenmenize gerek yok. Uygulama bunu otomatik olarak yapar.

Futbol takımınızı, istediğiniz futbol oyuncularıyla oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca, istediğiniz sayıda futbol kartı ve futbol takımı oluşturabilirsiniz. Bu sayede, favori futbol oyuncularınızı istediğiniz gibi bir araya getirebilirsiniz.

Özetle, bu uygulama sayesinde futbol severler kendi futbol kartlarını oluşturabilir, futbol takımları kurabilir ve Draft Simulator özelliği ile lider tablolarda yer alabilirler. Ayrıca, fotoğraf ekleme konusunda da özgürdürler ve uygulama arka plan kaldırmayı otomatik olarak yapar. Bu sayede, kullanıcılar favori futbol oyuncularını istedikleri gibi bir araya getirebilir ve sınırsız sayıda kart ve takım oluşturabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.