header
QR Kod
FarmVille 2: Köy Kaçamağı

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

25.4.60 geliştirici Zynga
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı FarmVille 2: Köy Kaçamağı

En Son Versiyon

Versiyon
25.4.60
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
Zynga
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zynga.FarmVille2CountryEscape
Şimdi İndir

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Hakkında Daha Fazla

Çiftçilik, arkadaşlar ve eğlence dolu bir dünyaya kaçın! Nadir ürünleri toplamak ve yeni tarifleri yapmak için çiftlik maceralarına çıkın. Hayvanlar yetiştirip çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte büyütün. Ticaret yapmak ve paylaşmak için bir çiftlik Kooperatifine katılabilir ya da Anonim Modda kendi başınıza oynayabilirsiniz. FarmVille'i her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz... İnternet'e bağlanmadan bile. En iyi tarafı da, dünyanın en popüler çiftlik oyununu oynamanın ücretsiz olması!

FarmVille geri geldi ve bu sefer portatif! Bu oyun, klasik bir çiftlik oyunu olan FarmVille'in mobil versiyonudur ve TIME tarafından övgüyle karşılanmıştır. Los Angeles Times de oyunun artık sadece Facebook'a özel olmadığını belirtmiştir. Kotaku ise oyunun serinin en iyi oyunu olabileceğini düşünüyor.

Oyuncular, kendi çiftliklerini kurarak çeşitli gurme ürünler hazırlayabilir, sevdikleri sebze ve meyvelerin çiftlik tazeliğindeki ekinlerini hasat edebilir ve etkileyici bir taşra yaşantısı için çiftliklerini kişiselleştirebilirler.

Yeni bir kıyı çiftliği keşfederken, oyuncular gizli ve nadir öğeleri toplayabilir, geniş bir çeşitlilikteki sevimli hayvanları yetiştirip besleyebilir ve özel çiftlik maceralarıyla dolu yeni bir FarmVille hikayesini keşfedebilirler.

Oyuncular, dünyanın her yerinden insanlarla anonim olarak oynayabilir, arkadaşlarıyla sohbet edebilir ve ticaret yapabilirler. Ayrıca oyuncular, kıyıya kaçarak ücretsiz su gönderebilir ve Facebook hesaplarıyla çiftliklerini bağlayabilirler. Gizemli Sandık ve Hediye Çarkı sayesinde günlük ödüller de kazanabilirler.

Bu oyun ücretsiz olarak indirilebilir ancak isteğe bağlı oyun içi satın almalar içerir. Rastgele öge alımlarındaki düşme oranları hakkında bilgi, oyunda bulunabilir. Oyuncular, uygulama içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakmak için telefon veya tabletlerinin ayarlarını kullanabilirler.

Oyunun kullanımı, Zynga Hizmet Koşulları'na tabidir ve Zynga, kişisel verileri nasıl kullandığı hakkında ayrıntılı bilgi için gizlilik politikasını okuyabileceğiniz bir bağlantı sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.