header
QR Kod
Farm Zoo Happy Day in Pet City

Farm Zoo Happy Day in Pet City

1.40 geliştirici foranj.games
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
Farm Zoo Happy Day in Pet City Farm Zoo Happy Day in Pet City Farm Zoo Happy Day in Pet City Farm Zoo Happy Day in Pet City Farm Zoo Happy Day in Pet City Farm Zoo Happy Day in Pet City

En Son Versiyon

Versiyon
1.40
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
foranj.games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.foranj.zoofarm
Şimdi İndir

Farm Zoo Happy Day in Pet City Hakkında Daha Fazla

Tending a garden is surely the best way to spend your free time. Live the happy experience of manage your Zoo Farm! Experience the quiet charm of rural life: a beautiful farm with a view to a river awaits you. Move to the happy animal village and become a wild farmer!

Farm Zoo, Türkçe'de "Tarım Hayvanat Bahçesi" anlamına gelmektedir. Bu uygulama, bir çiftlikte çeşitli ürünler yetiştirerek işletmenizi büyütmenizi sağlar. Hayvanat bahçesine yakın bir kasabada tarlalarınızda saman, mısır, sebze, çiçek, meyve ve elma yetiştirebilirsiniz. Her gün lezzetli ürünlerini toplayabilirsiniz!

Topladığınız ürünleri kullanarak onlarca farklı yiyecek yapabilirsiniz. Tarife ihtiyacınız olan her şey mevcuttur ve hayvanlar size yardım etmekten mutlu olacaklardır. Tilki ile tereyağı, gergedanın fırınında ekmek, penguen ile dondurma, lolipop, kurabiye, doğum günü pastası ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Çocuklar bunu çok sevecek! Daha sonra ürünlerinizi kasaba halkına ve komşularınıza satabilirsiniz. Bu büyük bir iş fırsatıdır!

Kendi hayvanat bahçenizi geliştirin: Küçük tavşana yardım edin ve ailesi için yeni bir ev yapın. Onu kutlayın ve moda tavuklarla eğlenceli bir partiye katılın! En iyi kıyafetleri maymunun stüdyosunda seçin. Akşam yemeğine gidin ve şef Panda'dan Çin yemeği yiyin!

Foranj oyunlarının 2018 sürümünü deneyin, Amerika'ya gelen yeni bir çiftlik simülatörü. Ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini alın ve kendi dağıtım ağınızı oluşturun, şehrin gelişimine yardımcı olun ve yerleşiklere malzeme sağlayın. Kendi çiftlik hikayenizi yaratın ve kim bilir, belki de bir gün Zoo Town'ın belediye başkanı siz olursunuz!

Hayvanat bahçesi şehri tam da aradığınız şey! Hadi oynamaya başlayın! Eğlenceli hikayelerinizi paylaşmak için Facebook grubumuza katılın: https://www.facebook.com/Farm-Zoo-Happy-animal-village-Community-1945295772153557/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.