header
QR Kod
Farm Heroes Super Saga

Farm Heroes Super Saga

1.101.1 geliştirici King
(0 İncelemeler) Mayıs 05, 2024
Farm Heroes Super Saga Farm Heroes Super Saga Farm Heroes Super Saga Farm Heroes Super Saga Farm Heroes Super Saga Farm Heroes Super Saga

En Son Versiyon

Versiyon
1.101.1
Güncelle
Mayıs 05, 2024
Geliştirici
King
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.king.farmheroessupersaga
Şimdi İndir

Farm Heroes Super Saga Hakkında Daha Fazla

Ürünler geri döndü ve artık daha önce hiç olmadıkları kadar büyükler!

Rakun Rancid, köy hayatının ahengini bozmaya devam ediyor. Tüm Tarım Fuarlarını kazanıp ödül paralarını kendi saklayarak hile yapıyor. Ancak Çiftlik Kahramanları onun hilesini biliyor ve onu yenmek için yardım bekliyor. Sen de Süper Ürünler yetiştirerek Tarım Fuarındaki yarışmayı kazanmalarına yardımcı ol ve Rancid'in köydeki huzuru kaçırmasına izin verme.

Süper Ürünlerin en büyüklerini yetiştirerek Tarım Fuarındaki yarışmayı kazanma görevinde Çiftlik Kahramanlarına yardım et. İlerledikçe sincap Fidget'ın fındıklarını toplamasına yardım et, heyecan verici karakterlerle tanış ve yeni Ürünler yetiştir. Ancak dikkatli ol, Rakun Rancid seni durdurmaya ve düzenbazlıklarıyla karşına çıkmaya çalışacak.

Bu Ürüntastik Savaşı tek başına oynayabilir veya en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla birlikte oynayabilirsin. Farm Heroes Super Saga tamamen ücretsiz bir oyun olmasına rağmen, isteğe bağlı bazı oyun içi öğeler için ödeme istenebilir.

Oyunu indirerek hizmet şartlarımızı kabul etmiş sayılırsın. Farm Heroes Super Saga'nın özellikleri arasında 100'den fazla muhteşem seviye, yeni oyun modları, yeni Ürünler, heyecan verici karakterler, güçlendiriciler, oynaması kolay ama ustalaşması zor bir oyun yapısı ve Facebook'tan bağlanan oyuncuların puanlarını arkadaşlarıyla karşılaştırmaları için lider tablolar bulunmaktadır.

Oyunu mobil cihazlar ve tabletler arasında kolayca senkronize ederek internet bağlantısıyla tüm oyun özelliklerinin kilidini açabilirsin. Yardıma ihtiyacın olursa https://care.king.com/ adresini ziyaret edebilirsin.

Bizi takip etmeyi unutma! Haberler ve güncellemeler için Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesaplarımızı ziyaret edebilirsin. Candy Crush Saga'nın yaratıcılarından Farm Heroes Super Saga ile iyi eğlenceler!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.