header
QR Kod
Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga

6.37.13 geliştirici King
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga Farm Heroes Saga

En Son Versiyon

Versiyon
6.37.13
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
King
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.king.farmheroessaga
Şimdi İndir

Farm Heroes Saga Hakkında Daha Fazla

Candy Crush Soda Saga ve Bubble Witch 3 Saga'nın yaratıcılarından Farm Heroes Saga!

Rakun Rancid, kıymetli Çiftlik Topraklarını mahvetmeye çalışıyor ve bunu yaparken de olabildiğince Ürün çalıyor. Günü kurtarmak için Çiftlik Kahramanları ile güçlerini birleştir ve Ürünlerin toplanmasına yardım et! Çiftlikte eşleştirerek, değiştirerek ve Ürün toplayarak bulmacaları çöz ve yüzlerce seviyede ilerle!

Toplamak için 3 veya daha fazla Ürün eşleştir. Yüksek puana ulaşmak için hamlelerini daha büyük ve daha iyi eşleşmelere göre planla! Rancid patron savaşları da dahil çeşitli oyun modları ve bulmacalarda muhteşem maceraları keşfet!

Farm Heroes Saga'da yol boyunca sana yardım edecek çok sayıda güçlendirici ve güç verici var! Artan hamlelerinle Kahraman Modundan en iyi şekilde faydalan. Kahraman Modu, ek puan kazanmana imkan sağlar; bu yüzden o büyük eşleştirmeler daha da önemli!

Farm Heroes Saga'nın özellikleri: ● Seviyeyi kazanmak için hamlelerin bitmeden her tür Ürünü topla ● Rahatlatıcı 3'lü eşleştirme oyunu ● Kahraman Modu: Artan hamlen olduğunda ek puan kazan! ● Çiftlik Kulübünü etkinleştirebilmek için seviyeleri oyna ve sihirli fasulye kazan ● Traktör Yarışında yıldızlara ulaş; ödüller için arkadaşlarını yıldız toplamaya davet et ● Zorlu seviyeleri geçmene yardımcı olacak şarj edilebilir güçlendiriciler, özel güç vericiler ve Çiftlik Kulübü hayvanları ● Oynaması kolay, ustalaşması zor ● Tamamlanması gereken hektarlarca nefis seviye ve bulmaca; 2 haftada bir yenileri eklenir!

Bu destansı hikayeyi tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

İnternete bağlandığında oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize et ve tüm oyun özelliklerine eriş

Farm Heroes Saga'yı oynaması ücretsizdir, ancak tercihe bağlı oyun içi öğeler ödeme gerektirir. Ödeme özelliğini, cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak kapatabilirsin.

Bu oyunu indirerek buradan ulaşabileceğin hizmet şartlarımızı kabul etmiş sayılırsın: https://king.com/termsAndConditions

Yardıma ihtiyacın olursa https://care.king.com/ adresini ziyaret et veya Ayarlar > Müşteri Hizmetleri'ne giderek bize ulaş!

Facebook @FarmHeroesSaga Twitter @FarmHeroes Instagram @FarmHeroesSaga YouTube @FarmHeroes

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.