header
QR Kod
Farm Bubbles Bubble Shooter

Farm Bubbles Bubble Shooter

5.0.16 geliştirici Narcade
(0 İncelemeler) Mayıs 04, 2024
Farm Bubbles Bubble Shooter Farm Bubbles Bubble Shooter Farm Bubbles Bubble Shooter Farm Bubbles Bubble Shooter Farm Bubbles Bubble Shooter Farm Bubbles Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.16
Güncelle
Mayıs 04, 2024
Geliştirici
Narcade
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.narcade.farm_bubbles_bubble_shooter
Şimdi İndir

Farm Bubbles Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Eğlenirken aynı zamanda seni zorlayacak bir oyun mu arıyorsun? Haydi gel ve 5000'den fazla seviyesi ile gelmiş geçmiş en iyi kabarcık patlatma oyununu keşfet.

Bu oyunu oynamak için herhangi bir yeteneğe ihtiyacın yok! Farm Bubbles'ın rahatlatıcı atmosferi ile yapman gereken tek şey tuzağa düşmüş sevimli hayvanları kurtarmak. Peki nasıl mı? Kabarcıkları temizlemek için aynı renkte en az üç kabarcığı eşleştirmen gerekiyor. Fakat unutmayın ki sınırlı sayıda hamle hakkınız var, bu yüzden mantıklı hamleler yapmanız çok önemli. Bütün kabarcıklar bitene kadar patlatmaya devam edin, bakalım seviyeleri üç yıldız kazanarak geçebilecek misiniz?

Seviyeler siz ilerledikçe zorlaşacaktır, işte o noktada güçlendiricileri kullanabilirsiniz. Güçlendiricileri doğru yerde kullanmanız seviyeleri kolayca geçmenize yardımcı olacaktır.

Farm Bubbles, özel tasarımları ve her yaşa hitap eden renkli görselleri ile zaman geçirmek için en iyi seçeneğiniz. Yeni seviyeler ve özellikler için güncellemeleri takip etmeyi unutmayın!

Şimdi eşleştirme, patlatma ve sevimli hayvanları kurtarma zamanı!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.